Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akinek pozitív a covid tesztje...

Akinek pozitív a covid tesztje annak milyen tünetei voltak?milyen tünetekkel kezdődött és folytatódott?

Figyelt kérdés
2021. márc. 29. 11:10
 1/4 anonim válasza:
Nekem elég gyenge lefolyású volt. Konkrétan csak a szaglásom ment el(kb 5 napra) és egy picit az ízlés. Eze kívül semmi más tünet.
2021. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 nap szokatlan fejfajás, iszonyat levertség

4 nap 39.5 láz + brutál köhögés, 0-24 fekvés, felkelninembírás

4 nap 38.5 láz + meg durvább köhögés 0-24 fekvés

4 nap köhögés ami már javul, szaglás viszont elveszik

azóta még 2 nap eltelt, szagokat még mindig nem érzek, de már legalább fent tudok lenni, csak néha kell ledőlnöm.

A veroxigén szintem végig rendben volt, néha mertem 95% körülit, de általában 97%.

Még 2019/2020 telén volt hasonlóm, csak akkor láz nélkül lábon kihordtam 3 hétig tartott. Az irodában akkor az emberek fele úgy köhögött mint a szamár. Az volt az első hullám, de akkor még csak a kínai esetekről számolt be a média, pedig már rég októbertől fertőzte egész európát is.

2021. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

este 37.1 es testhő

nátha 3 napig

szag es izvesztes 2 napig

enyhe szagerzes de izleles mar jo meg 3 napig.

A tesztelik sajna csak akkor jottek mikor mar semmi bajom nem volt a 7 .napon de a teszt pozitiv lett igy most itthon kell dekkolni

2021. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hétfő - márc. 29. - első tünetes nap: rossz közérzet, hasmenés

Kedd: reggel torokfájás, fejfájás, hőemelkedés. Gyorsteszt negativ, PCR mintavétel is történt

Szerda: ismét reggel torokfájás, fejfájás, hőemelkedés, PCR eredmény pozitiv -férjem negativ-

Jelenleg -április 2 - Napközben szinte semmi panasz, talán egy kis étvágytalanság.

Nálam egyenlőre ennyi. Olvastam, hogy sokaknál 5-7. napon vált rosszabbá.

2021. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!