Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan, aki csak...

Van itt olyan, aki csak fél/egy percre találkozott olyannal, aki koronás volt? Elkapta tőle vagy nem?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Egy csomóval találkozta, már és nem csak egy percre, egy kis irodában voltunk napokig és nem kaptam el. Egy autóban utaztam covidossal, akkor sem kaptam el.
2021. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem fél perc volt és nem kaptam el.
2021. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Kell ahhoz 15 perc is, ha valaki nem tüsszög amúgy a képedbe. Egy bizonyos mennyiséget át kell adni a fertőzéshez, nem elég pár százat, annyi esélytelen a szervezetben.
2021. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak 3-4 mondatot váltottam egy beteggel, de be vagyok parázva.
2021. márc. 30. 07:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Van valamiféle krónikus betegséged? Fiatal vagy?
2021. ápr. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Harmincas vagyok. Nem tudok róla hogy lenne, de nem élek egyedül, egy velem egy háztartásban élőnek viszonylag súlyos krónikus betegsége van.

De már nem is csak magam miatt aggódom, a környezetemben kiderült még pár emberről, hogy covidos közelében, vagy vele egy zárt légtérben voltak, még ha csak rövid időre (max pár perc) is. Eddig mindenki jól van hál'istennek, pedig mindegyikünk kontaktálásától eltelt már legalább egy hét. Lekopogom, el ne kiabáljam.

2021. ápr. 1. 16:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, hülye vagyok. Egyedül az enyémtől nem telt még le egy hét, csak három nap.
2021. ápr. 1. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!