Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A korona vírus létezik?

A korona vírus létezik?

Figyelt kérdés

Már több mindt egy éve,korona vírus betegségekről halhatunk,és tudhatunk.ami már világszerte nagyon veszélyes betegség-nek számit a média szerint.viszont vannak tapasztalatom szerinti véleményeim,ezzel kapcsolatosan amire kiváncsi lennék màs hogyan látja.


Nagyon gyanus nekem. És félre értés ne essék,hiszek de azért el gondolkodtat a mai nap-ig,ezek a tévhitek.


1-nagyon sokan halnak meg a kórhàkban covid miatt,(Sokkal többen halnak meg akik kórházban vannak mindt akik otthon. Lehet hogy emberek alkották meg a vírust,azért hogy minél több ember meg haljon?


És a vakcinától miért vannak az emberek rosszul,hányinger szédűlés has fájás,lehet hogy a vakcina nem is ellenszer? Hanem egy olyan vegyűlet ami,elösegiti a vírust.


És látni neten hogy a kék maszkok-ban,valami féle kis kukacok vannak. Lehet hogy ez is szerepet játszik az emberek,el halálozásában?



Több ismerösöm mindt idős,és fiatal volt ebben a betegségben,viszont kórhàzba nem mentek otthon kezelték magukat és rendbe jöttek. Ismerösem között egyaránt voltak olyanok akik mindig egészségesek voltak,és a betegség miatt kétségbe esetten korházba mentek,rá egy hónap kezelés után meg haltak.akik otthon maradtak nem mentek sehova azok meg mindig élnek, és

A mai napig egészségesek.


Lehet hogy a vírus egy kitalált dolog? És egy tudós műve ez,ellenszerbe bele raknak minden féle negatív kórokozók-at.?


Ti hogyan látjátok


2021. ápr. 1. 13:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A kék maszk-ba, öntsél meleg langyos vízet, majd kamera felvétellel ha rà közelitesz làtni fogo.mert szabad szemmel lehetetlen észre venni. Ha ki probàltad írj
2021. ápr. 1. 14:30
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Tessék fogyikám, bár gondolom meg fogja haladni a szellemi szintedet elolvasni :D


[link]


[link]

2021. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 krwkco ***** válasza:
90%

#11

Én nem gondolom, hogy a kérdező "értelmi fogyatékos" lenne. Sok mindenfélét hallott és ezzel kapcsolatban kérdez. Teljesen jogos, ha az ember nem igazodik el az ellentétes hírek és vélemények között.


Vannak akik nem kérdeznek, hanem tiszta erőből bizonygatják a képzelgéseiket. Na náluk aztán van baj. :-) De többnyire ott sem a fogyatékosságról van szó, hanem a prekoncepció teljesen vakká teszi őket az észérvekkel szemben.

2021. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Azért halnak meg az olyan,naív vírus hiszékeny emberek mindt te.


2-évvel ezelött is volt fejfájásod,hasfájásod,szédűléseid söt még fáradságod is ha nem ingyen élő vagy.vagy lusta mert a lusta ember többet fárad.


Ha fáj a fejed,vagy bármi a felsorólàsok melett az mindt természetes. Hiszen mikor vírus nem volt,akkor is volt meg fázás meg influenza. Csak "Jujj a vírus miatt van" aztán 3-vakcina után fel dobjàtok a touch-ot.


Ha más a gondolkodàs rended,vagy a véleményed akkor egybe nyomi vagy,meg fogyatékos. Bűszke lehetsz magadra.


" fáradsàg".


Lusta ember jobban fárad)


Hasfájás,ne zsíros kajákat egyél,meg tejet utána vizet.hiszen ez melett még a hasmenés is,attol van.


Máj betegségek""


Fejezd be az alkoholt.

2021. ápr. 1. 14:59
 15/24 anonim ***** válasza:
29%
Még mindig szellemileg ép embernek gondoljátok a kérdezőt?
2021. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
17, én már a kérdés felének elolvasásakor levágtam, hogy egy szefós.
2021. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló). Nagyon értelmes gondolkodásu ember vagy. Tisztelet
2021. ápr. 1. 15:02
 18/24 anonim ***** válasza:

'fel dobjàtok a touch-ot'

XD

2021. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Én màr a kérdés felének elolvasásakor,levágtam hogy egy széfos"


Tudod ki a széfos.


Olyan negatív vagy mindt a korona vírus.


Tiszteld annyival az oldalt,meg az embereket hogy kúltúràlod magad. Annyira nevetséges vagy.


Ha nekem valami nem tetszik,az oldalon nem nézem meg,és nem írok hozzá egyszerűen az újjad fel huzod a képernyön.


Az oldalon is fertőzöd az embereket.

A csúnya beszéd képeségeiddel. Űdv

2021. ápr. 1. 16:37
 20/24 A kérdező kommentje:
Még egy fontos dolog,ne itt írogassàl. Mosd meg a kezed mert ugy látom el felejtetted,régóta itt vagy. Ja meg a szádat is mert mcskos,csunya szavak szagát árasztod.
2021. ápr. 1. 16:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!