Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A korona vírus létezik?

A korona vírus létezik?

Figyelt kérdés

Már több mindt egy éve,korona vírus betegségekről halhatunk,és tudhatunk.ami már világszerte nagyon veszélyes betegség-nek számit a média szerint.viszont vannak tapasztalatom szerinti véleményeim,ezzel kapcsolatosan amire kiváncsi lennék màs hogyan látja.


Nagyon gyanus nekem. És félre értés ne essék,hiszek de azért el gondolkodtat a mai nap-ig,ezek a tévhitek.


1-nagyon sokan halnak meg a kórhàkban covid miatt,(Sokkal többen halnak meg akik kórházban vannak mindt akik otthon. Lehet hogy emberek alkották meg a vírust,azért hogy minél több ember meg haljon?


És a vakcinától miért vannak az emberek rosszul,hányinger szédűlés has fájás,lehet hogy a vakcina nem is ellenszer? Hanem egy olyan vegyűlet ami,elösegiti a vírust.


És látni neten hogy a kék maszkok-ban,valami féle kis kukacok vannak. Lehet hogy ez is szerepet játszik az emberek,el halálozásában?



Több ismerösöm mindt idős,és fiatal volt ebben a betegségben,viszont kórhàzba nem mentek otthon kezelték magukat és rendbe jöttek. Ismerösem között egyaránt voltak olyanok akik mindig egészségesek voltak,és a betegség miatt kétségbe esetten korházba mentek,rá egy hónap kezelés után meg haltak.akik otthon maradtak nem mentek sehova azok meg mindig élnek, és

A mai napig egészségesek.


Lehet hogy a vírus egy kitalált dolog? És egy tudós műve ez,ellenszerbe bele raknak minden féle negatív kórokozók-at.?


Ti hogyan látjátok


2021. ápr. 1. 13:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%
Ő legalább helyesen ír, de a te szavaidat fáj olvasnom.
2021. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Te mien ember vagy,?a figyelt kérdések között,nézkelődtem és találtam egy olyan kérdezöt,akit egyszer meg sajnàlsz,tanácsokat adsz,azutàn pedig le hordod mindenféle bolond-nak.amiért a tesoja beteg és ő ennek a levét issza meg azért gyogyszerezik,te pedig öt nevezed bolond-nak.


2-ki van írva a neved hogy Anonim,Mindenki làssa legalább is én,És màs más véleményekkel szolgálsz az embereknek,mindt ha màs válaszoló lennél,közbe meg ugyan az vagy,és még magadnak is kérdéseket teszel fel meg vitàzol,sajàlt magaddal.


Akkor kérdezem én hogy ki a szellemi fogyatékos én vagy te? Ezek szerint.


És bárkinek el tudom kűldeni hogy bizonyitsam,te nagy okoskodó balf*ck

2021. ápr. 1. 17:11
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ez troll. Haver, mindenki neve anonim, mert nincs neve. Ezt jelenti az anonimitás.
2021. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Igen, a TV-ben azt mondták és az újságokban is megírták.
2021. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!