Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire van alapja az Asta...

Mennyire van alapja az Asta Zeneca lejáratásának, meg ennek az "én rokonom is meghalt pár nappal az oltás után" pánikkeltésnek?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen kamuszagú kommentet olvasok, hogy valaki megkapta az oltást, és meghalt utána pár nappal. Remélem, aki ilyet kommentel, nem hazudik, mert az elég szánalmas rá nézve, ha viszont tényleg meghalt, valóban az oltás miatt történt ez?

2021. ápr. 7. 01:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Senkit nem tesztelnek oltás előtt.

Ha már hordozza a vírust, és ráoltanak, sokaknál durvává válik a helyzet. Ismerős dokinő szintén orvos férje landolt így intenzíven decemberben. Kijött,de nem sok híja volt, hogy nem. Fitt, negyvenes pasi. Nem tudom milyen oltást kapott, de eleinte az eüben azt hiszem csak Pfizerrel oltottak.

Én Astrat kaptam 4 hete, jól vagyok.

2021. ápr. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 scamdemic ***** válasza:
63%

Talán azért járatják le az AZ-t, hogy azt hidd, a többi jobb. A többi talán lassabban öl. :)

Ha valaki meghal az oltás után, és a hatóságok kivizsgálják, akkor azt állapítják meg, hogy nincs hozzá köze. Hogy is lenne? Véletlen. Amúgy is meghalt volna, súlyos beteg volt. Vagy nem annyira súlyos, az mindegy.

2021. ápr. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én nem zárnám ki, hogy az oltástól hal meg valaki, de mivel statisztikailag ez a szám nagyon de nagyon elenyésző, nem lehet semmi összefüggést találni. A trombózis egy közös pont volt sokaknál, de kb. még így is 1:1.000.000-hoz az esélye, hogy valaki így hal meg.
2021. ápr. 7. 02:09
 4/22 scamdemic ***** válasza:
60%
Szerintem nem olyan elenyészőek a számok, de nyilván nem fogják nagydobra verni a valós számokat, különben nem oltakoznának az emberek.
2021. ápr. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon erdekes, hogy Angliaban december ota tobbmillio ember kapta, koztuk pont gyengek, betegek, idosek, es baromira nem kottyant meg senkinek. Ket idosotthont szemelyesen is ismerek.

Mellekatas az van, es tobbsegunknek volt. Egy, ket nap ramaty kozerzet, ennyi.

2021. ápr. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj, hogy a hivatalos adatok teljes megtagadása megy. Pedig egy ilyen még kutatási fázisú oltásnál a nyomonkövetés is kívánatos lenne, remélem azért titokban legalább ennyit megtesz a kormány. Hadházy csak annyit akart megtudni, hogy mennyien vannak az oltás utáni fertőzöttek, de háromszor hiába kérdezte Mülleréktől. Mindenki úgy tájékozódik ilyen információs visszatartás esetén ahogy tud, legtöbben az ismerősei körében és az egészségügyben dolgozó ismerősei körében megtörtént eseteket ismerik és ezeket meséljük el egymásnak. Normális esetben hivatalos statisztikát kellene látnunk az oltottakról mert ez mind követhető adat. Nem az emberek hibája, hogy csak szájról szájra terjedő saját információk maradnak.
2021. ápr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
A saját ismerőseim körében történtek, tehát ezeket nem mástól hallottam, sajnos alátámasztják a pletykákat, köztük az astraféle oltás áldozata is van sajnos, a férfit megmentették a hölgy elment, középkorú, makkegészséges, soha nem voltak véralvadékonysággal kapcsolatos dolgai. A dolog mindössze egy orrvérzéssel kezdődött és a boncolás nem hozta összefüggésbe az oltással, ez is igaz, a hivatalos adatok semmit nem hoznak összefüggésbe vele. De ezek a ritka esetek, ami feltűnően rengeteg az emberek személyes ismerőseinek a körében az továbbra is az, hogy megkapja az oltást és nagyon nagyon beteg lesz. Letesztelik és a PCR teszt meg pozitív. Az ilyenekkel tényleg tele van a kórház is ám, az eü-ben tulajdonképpen velük kezdődött el a harmadik hullám, rengetegen vannak és sokkal betegebbek, mint egy sima covid. Rájuk mondják, hogy mert fertőzötten kapta az oltást. De könyörgöm, ha ők ilyen nagyon sokan vannak akkor hogy a pitsába engedik még mindig oltani a tömegeket úgy, hogy nem tesztelnek előtte??? Engem ez bosszant a legjobban.
2021. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
A probléma több esetben az volt az elhunytaknál, akik Astrát kaptak előzőleg, hogy a vérrög észlelése után heparint kaptak vérhigítónak. Ez azóta kiderült, hogy veszélyes kombináció, meg lehetett volna menteni őket, ha bármilyen más vérhigítót kapnak. Illetve azt azért muszáj megjegyezni, hogy ezeknél az embereknél nagy valószínűséggel volt alapprobléma a trombocitaszámmal, csak nem volt detektálva, hiszen az oltást nem előzi meg sem vérvétel, sem más egyéb vizsgálat.
2021. ápr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó: nem kötekedés, hanem tényleg érdekel, ezt hol olvastad?
2021. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

8-asnak, ha tudsz angolul:


https://www.youtube.com/watch?v=dn8JS1ODlwY&t=907s


[link]


Ezek csak példák, több helyen is írnak róla, nem könnyen emészthetőek, de sajnos normális magyar forrást én még nem láttam.

2021. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!