Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha regisztrálok covid oltásra,...

Ha regisztrálok covid oltásra, akkor mikor dől el, hogy háziorvoshoz, vagy oltópontra hívnak? Lehet azt kérni, hogy ne telefonon értesítsenek, hanem e-mailben vagy sms-ben?

Figyelt kérdés

Ha még nincs háziorvosom (nem voltam nála felnőttkorban) akkor is hívhat egy adott háziorvos?

Az oltás előtt nem kell ugye időpontra menni háziorvoshoz, hanem értesítenek h hova menj és egyből kapod a vakcinát?



#vakcina #**** covid
2021. ápr. 9. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Szia nekem úgy volt hogy megadott számon felhívott hát előtte soha nem hívott még fel de benne van a rendszerben nekik mivel megadtam a számom a gov.hu oldalon ahol regisztráltam... A háziorvos felajánlotta az oltásnak két fajtáját is kiválasztottam a számomra megfelelőt mondta hogy melyik nap hány órától hány óráig tudok menni de előtte be kell mennem hozzá kiad egy papírt amit majd az oltóponton át kell adnom az orvosnak aki olt.


Mindenképpen fognak értesíteni ne aggódj emiatt hogy még felnőtt korban nem hívott ez nem akadályozza meg abban...


Ja még annyi hogy én 22 éves vagyok és húsvét előtt két héttel regisztráltam és most hívtak két napja szóval elég hamar.

2021. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Ku.rvára örülök, hogy decemberben regisztráltam, és nalam 15 évvel fiatalabbak 2 hete regisztrálva kapják, míg én előrelathatóan még 10-15 nap múlva, ha addig nem regisztrálna senki...
2021. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

#2 szerintem ez lakhelytol is függ én egy 500 fős faluban lakok :D pár nap alatt beoltották az egész falut.


Amúgy nem kéne ilyen undorítóan beszélni, megnyilvánulni ennyi idősen példát kéne mutatni de mind1...


#1 voltam.

2021. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm első válaszoló ! :) Amit át kellett adni az oltóorvosnak, az a beleegyező nyilatkozat volt? Amin ki kell tölteni, hogy nem volt betegséged stb stb

Amit a neten is le lehet tölteni?

ha én a neten töltöm le, nem kell külön mégegyszer bemenni?

2021. ápr. 9. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

3:

Leszoktam a jópofiskodásról, udvariaskodásrol miután 1 évig a lakosság többsége mindenki mást telibesz.art, és kiderütl, hogy társadalmi szolidaritás mint olyan, nem létezik.

2021. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy most sikerült felnőni
2021. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
háézi orvos is oltó ponton nyomja
2021. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%

Én kedden kaptam meg rokon háziorvoson keresztül az AZ-t. Dönthettem, hogy 1,5 órán belül elrohanok a kis városába és gyorsan megkapom vagy oroszra megyek a héten. Mivel vérvételnél többször rosszul lettem, elájultam (nem a vér látványa, nem tudom pontosan miért, de pár éve mindig rosszul vagyok), ezért nem szerettem volna olyan helyre menni, ahol nem biztos, hogy lesz rá kapacitás, hogy azzal törődjenek, hogy én éppen lefordulok-e a székről. Meg így pár nappal hamarabb is kaptam meg. Amúgy most is sikerült majdnem elájulnom, szóval szerintem jól döntöttem.


Végül tegnap hívott a saját háziorvosom is, hogy ma mehetnék oroszra oltópontra, vagy jövő héten be hozzájuk a rendelőbe oltani AZ-val.

2021. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!