Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid után tapasztalt valaki...

Covid után tapasztalt valaki szédülést? Ha igen, mennyi idő után múlt el?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Én nem tudom hogy a Covid miatt van e (nem teszteltem anno magamat), de már fél éve hogy szinte minden nap szédülök, meg minden egyéb más neurológiai, vérnyomásbeli problémám van, pedig még csak 26 éves vagyok. Még tavaly novemberben voltam több vizsgálaton, de sehol se találtak rendelleneset, ennek ellenére a mai napig sem érzem magamat túl jó bőrben.
2021. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, legalábbis nekem mikor covidos voltam, az egyik éjjel nagyon durva forgószédülésem volt és azóta folyamatosan vissza visszatér ilyen random időkben.
2021. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nem voltam még koronás, viszont kedden beoltottak Astrával, és aznap este óta szédülök, még mindig. (A többi tünet már részben vagy egészben elmúlt.) Ezen eddig mindenki nagyon csodálkozott. Úgyhogy nagy érdeklődéssel figyelem az érkező válaszokat.
2021. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

#1


Azért nem találnak rendellenes elváltozásokat, mert a problémád felveti a nehézfém általi toxikus mérgezést. Például valakinek sok higany rakódik le a szervezetében, akkor mindenféle tünetei lesznek. Úgynevezett kelátterápiát kell alkalmazni. Olvass utána a huminsavnak, amely segít kivezetni a nehézfémet a szervezetből. Nem mondom, hogy ez a problémád biztosan, de egy próbát megér, a méregtelenítés nem kuruzslás.

2021. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 1 hete múlt el a láz, fejfájás, hányinger, étvágytalanság.

De még mindig olyan gyenge vagyok, 3.napja voltam kint sétálni, kb 20 percig birom, ülés se nagyon megy, izzadok, meg köhögök kicsit.

Sétálás közben olyan furán érzem magam, kicsit szédelgek, meg csak lassan tudok menni.

😟😟😟

2021. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Valamiért nagyon érdekes, hogy eddig az emberek nagy része még egy sima influenzából is kijöttek, míg a Covid sokaknál "maradandó" tüneteket okoz.
2021. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Influenzás hála az égnek nem szoktam lenni, sem lázas. Soha nem gondoltam volna, hogy ez ha eltalál, ennyire kikészít, legyengít ☹️

(5ös voltam)

2021. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Szomszédom kizárólag szédülésre panaszkodott covidosan. Ennyi volt az összes tünete.
2021. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 krwkco ***** válasza:
100%

#6

"Valamiért nagyon érdekes, hogy eddig az emberek nagy része még egy sima influenzából is kijöttek, míg a Covid sokaknál "maradandó" tüneteket okoz."

Mert a COVID nem influenza. Trükkös módon túlműködésre készteti az immunrendszert és a végén szinte minden szerv tartósan károsodhat.

forrás:

[link]

2021. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9-es És hogyan lehet belőle kijönni? Vagy ez már életünk végéig kísérni fog minket?
2021. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!