Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid után tapasztalt valaki...

Covid után tapasztalt valaki szédülést? Ha igen, mennyi idő után múlt el?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 23:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok után is néha megszédülök.
2021. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 krwkco ***** válasza:
100%

#10

- lehet, hogy előbb utóbb rendbejön.

- ha ilyen tünetek vannak, akkor indokolt egy célzott kivizsgálás minden érintett szervre és hagyományos módon megpróbálják kezelni őket

- olvastam olyat, hogy az utólag, a hónapokkal később beadott védőoltás hatására enyhültek a poszt-COVID tünetek. Talán az oltás elölte a bujkáló vírusokat vagy helyes útra terelte az immunrendszert. (De ez az utolsó mondat csak az én spekulációm.)

- bizonyos károk örökre megmaradnak. Pl. a hegesedett tüdőszövet miatt az a rész nem fog működni a tüdőben.

2021. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nekem 6. Napom van de erős fáradtság és szédülés jelen van.Pulzus 60-63.Elvileg normális...mindenki ezt mondja de holnap a háziorvost felhívom.Erdekesnek tartom.
2022. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem ez gyógyíthatatlan betegség,mert sokrétű ennyi embert személyre szabottan vizsgálni lehetetlen...de nem is akarják mert keret sincs rá..vagy túléljük vagy nem..az elhúzódó következményeket meg csak ezután tapasztaljuk meg..nekem is voltak-vannak furcsa tüneteim,de erre bizonyítékok soha nem lesznek.
2022. febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló voltam, most kaptam el a covidot. 4 napja vannak tüneteim. A láz már elmúlt, a köhögés javulófélben, a szédülés viszont egyre erősödik :( Az orvosom nem tud rá mit mondani.
2022. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!