Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elvileg hova fognak behívni...

Elvileg hova fognak behívni oltásra, ha hivatalosan már új lakcímem van, viszont a helyi körzeti orvoshoz még nem jelentkeztem át?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta vidéken, Tiszaújfalun lakom, és már a lakcímkártyámon is az új lakcímem szerepel, a háziorvosom viszont még mindig a budapesti, II. kerületi körzeti orvos. Az oltás szempontjából ilyenkor a hivatalosan bejelentett lakcím a mérvadó, vagy a háziorvos, akihez tartozom?

2021. ápr. 11. 13:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ja mikor registráltál? mert 3-4 nap az átfutási idő mire látszik a rendszerben.
2021. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Körülbelül 3 hete regisztráltam magam. A [link] -n pedig sikerült megnéznem, hogy elfogadták-e a regisztrációmat. A 10-es válaszolónak pedig nagyon köszönöm a linket!
2021. ápr. 11. 15:00
 13/18 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott egy kérdés: Azokat, akik a neten regisztráltak, telefonon, vagy e-mail formájában szokták értesíteni, ha már megvan az oltás pontos időpontja? Úgy emlékszem, hogy a regisztrációnál az e-mail címet is meg kellet adni.
2021. ápr. 11. 15:04
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet máshogy regisztrálni, csak neten. Az orvostól függ, van aki e-mailt ír van aki telefonon hív, van amikor sms-t küldenek, bármi lehet.
2021. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy oda menj ahol kapsz / hívnak !


Kavarással sztem max csak hátrébb tudod magad csúsztatni.


Én 22F. vagyok, de mivel az Astra nem volt túl népszerű elöző héten ezért felhívtak engem is.


Erős reakcióm volt, persze nem voltam még Covidos se. De igazából ki lehetett bírni ennyit megér szerintem. Hidegrázás láz fejfájás hányingerem volt, de ez mind fel van tüntetve gyakori reakcióként, tehát emmiat nem kell aggódni.

2021. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Na engem behívtak, amelyik lakcímemet megadtam, oda hívtak,nem oda ahol a háziorvos van.
2021. ápr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Idő közben megoldódott a dolog. A múlt héten szerdán megkaphattam az első oltásomat. Pestre kellett felutaznom, mert az az orvos írt fel oltásra, akihez még tartoztam. A vidéki orvos ugyanúgy beadhatta volna, mert rengeteg kínai oltóanyagot kapott, de nem foglalkozott vele. Azt mondta, hogy jobb lenne, ha inkább felutaznék Pestre, így nekem emiatt egy nap szabit kellett kivennem. Most már csak az a kérdés, hogy a második adagot hajlandó lesz-e ő beadni, vagy ezért újból fel kell-e utaznom majd a fővárosba...
2021. máj. 1. 20:43
 18/18 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló vagyok, mondtam neked, hogy így lesz. Saját tapasztalatból írtam.
2021. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!