Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha lenne leherőséged választan...

Ha lenne leherőséged választani,a Szputnyikot vagy a Sinopharm vakcinát választanád,miért?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 18:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%

Papa kínai, mama orosz oltást kapott.

Mindkettő után eltelt a védelem kialakulásához szükséges minimum idő.

Tegnap kerültek kórházba kovid indukált a tüdő gyulladással 🤷‍♂️

2021. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő telt el?
2021. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Igen,nem mindegy,az első,vagy a második után történ.

Ha a második,mennyi idő után?

Valószínű még nem voltak teljesen védettek,a vírus gyorsabb volt.

Kitartást kívánok!

2021. ápr. 13. 19:12
 14/21 anonim ***** válasza:
52%

Papír forma szerint meg volt a védelmük. Mivel rossz egészségi állapotban voltak, ezért hamar megkapták az oltást.


Köszönöm

2021. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom a nagyszuloket, mielobbi gyogyast.

Egyebkent a kerdesre valaszolva kinait semmikepp, Sputnikot talan, pfizert es moderna igen beadatnek.

2021. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%

#14 Sántít a sztori ugyanis a Sputnikkal a krónikus betegséggel nem rendelkező időseket oltották első körben.


Nem tudom milyen céllal, de sokan szándékosan dezinformálnak az oltással kapcsolatban, csak a sztorit elfelejtik rendesen összerakni és így igen könnyű megbukni.


Nekem már az elején is gyanús volt ez, de most beigazolódott, hogy nem alaptalanul.


[link]

2021. ápr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos az is van egyébként, hogy a vakcina hatékonysága egy átlag, de az tipikusan úgy jön ki, hogy fiatalokban, középkorúakban általában jobb és idősekben rosszabb. Meg általában rosszabb azokban a vakcinák hatékonysága, akiknek valamiért nem olyan penge az immunrendszere.


Ettől még elég sok ilyen gyakoris sztori nyilvánvalóan kamu. Sok meg csak gyanús, de kevés részletet adnak meg. Sajnos sok fórumozónak van indíttatása, hogy a saját álláspontját ellenőrizhetetlen kitalált vagy kiszínezett történetekkel próbálja erősíteni. Biztos valami pszichológiai mechanizmus van a háttérben.

2021. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%

16: magas vérnyomáson kívül nem volt más krónikus betegsége a mamának. Ő azért volt legyengülve, rossz állapotban mert volt egy sztrókja és egy (szükséges, halaszthatatlan) hasi műtétje.

Mielőtt hazugsággal vádolsz, tájékozódj!

2021. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg oltanak tünetmentes,krónikus betegeket Szputnyikkal.

Van ilyen,én is az vagyok.

Engem is elküldtek volna,már bánom,hogy nem fogadtam el,de még hátravolt két ellenőrző vizsgálat.

2021. ápr. 14. 10:32
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen krónikus betegséged van?
2021. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!