Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy van az, hogy februárban...

Hogy van az, hogy februárban regisztráltam az oltásra és még nem hívtak..viszont aki 2-3 hete regisztrált már mehet oltatni?

Figyelt kérdés
Megnéztem a regisztrációmat, és el van fogadva, nyilván vagyok tartva. Nem értem.
2021. ápr. 12. 06:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, kíváncsi vagyok mások válaszára is. Fiatalabbak, egészségesebbek mint én papír szerint és oltva vannak, mint pl én és nálam idősebb párom pl nincs. Ja és a Párom faluba van bejelentve, az sincs hogy Pest és sokan lennének előtte.
2021. ápr. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Kivarom a május végét és ha addig nem szólnak utánajárok
2021. ápr. 12. 06:42
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én felvennem a kapcsolatot ahazi orvossal, ha a latoterebe kerülsz, kB egyből lesz oltás. Legalábbis a mi családunkban ez a tapasztalat.
2021. ápr. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a regisztráció időpontjához sajnos, amint jön valaki, aki idősebb vagy betegebb nálad, rögtön eléd kerül. Nagyon sok múlik a körzeten is, van, ahol már bőven oltják a fiatalokat, máshol még mindig a nyugdíjasoknál tartanak.

Ha nem csak a Pfizert fogadod el, tényleg hívd fel a háziorvost. Én múlt héten hívtam, azt mondta, nagyon hátul vagyok a sorban, de van Astrája, az most sokaknak nem kell, ha szeretném, beadja. Ismerősöm Szputnyikot kapott ugyanígy. Május végéig szerintem mindenképp sorra kerülsz, de én nem várnék odáig.

2021. ápr. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Olyanok akik fiatalabbak és egészségesek..olyanok is megkapták már előttem az ismerős körből.
2021. ápr. 12. 06:57
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért kapták meg, mert olyan háziorvosi körzetbe tartoznak, ahol már az egészséges fiatalokat oltják, vagy elintézték maguknak.
2021. ápr. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ma kapok oltást, januárban regisztráltam, 40-es egészséges nő vagyok, az agglomerációban élek. Astra Zeneca-t fogok kapni, szerintem azért, mert ezt sokan visszamondták.
2021. ápr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14%

Ismerek olyan 19 évest, aki már megkapta (egészséges fiatal) , pedig a kisvárosban még az időseknél tartanak.

Elvileg az egyik házi orvos szeret válogatni és azokat előrébb venni a listában, aki pénzesebb,mert egy egész família megkapta, még a barátnők is. 🤷🏻‍♀️

2021. ápr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Vagy a tizenkilenc éves megkockáztatja az Astrát, az idős meg nem.
2021. ápr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Megkérdeztem tőle. Nem Astrát kapott.
2021. ápr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!