Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő után ihatok egy sört?

Mennyi idő után ihatok egy sört?

Figyelt kérdés
délután háromkor vettem be egy 0,5ös frontint, ötkor meg ennek a felét. mikor ihatok meg egy sört?
2021. ápr. 12. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Most is. Semmi bajod nem lesz. En 4kor vettem be 0.5 xanaxot, most meg mar a masodik sornel tartok es meg elek.
2021. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármikor. Én régebben Xanax-ot szedtem. Hogy ne kelljen annyit beszednem, mindig csak egy felet vettem be és lenyomattam egy felessel (általában vodka). Ugyan azt a hatást értem el vele, mint ha egy egészet vettem volna be. Az ilyen gyógyszereknél csak azért nem javasolják az alkoholizálást mellette, mert az alkohol felerősíti a hatását, ami akkor lehet baj ha teljes dózisban szeded és egy időben iszol rá. Már eltelt az utolsó bevételed óta majdnem 3 óra, most már simán ihatsz rá.
2021. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. A bármikort azt úgy értettem, hogyha megfelelő mennyiségben veszed be. Ha a felírt adagra kapásból ráiszol, az nem feltétlen nyerő, de annál kisebb mennyiségre simán lehet inni.
2021. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem nincs felírva csak ettem másfelet
2021. ápr. 12. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es

Én még jobb módszert tudok. Ha 2 felest iszol, akkor egy xanax sem kell...

2021. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Próbáltam, de nem vált be. Jól bírom a piát, 8-9 felesnél kevesebbet semmi értelme innom, nem érzem meg. Illetve nem éreztem meg. Már jó ideje nem szedek semmit és nem is iszok, csak egy pohár pezsgőt szilveszterkor kb.
2021. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!