Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma felhívtam háziorvosomat,...

Ma felhívtam háziorvosomat, hogy szereplek-e az oltandók listáján, és azt mondta, hogy nem vagyok ott, pedig már több hónapja regisztráltam. A regisztráció ellenőrző honlap szerint a regisztrációm sikeres volt. Hogyan lehetséges ez? (24 éves vagyok)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7es vagyok. Ügyfél kapun nincs fent? Én most néztem meg de beteg életút megvan. Viszont nem látom kinél vagyok lejelentve
2021. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
EESZT-en próbálkozzatok.
2021. ápr. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ide írj, és érdeklődj kihez lettél hozzárendelve, illetve kérheted, hogy tegyenek a saját orvosod listájára.


neak@neak.gov.hu

2021. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Háziorvos lekérdezése:

[link]


Legörgetsz, egész az alján van egy ügyfélkapus belépési lehetőség. Rákattintasz, belépsz (ügyfélkapus login kell).


Utána a megjelenő oldalon a bal oldali kék menüből a Betegéletút/Betegéletút lekérdezés és saját háziorvosi adatok opció kell. Megadsz egy intervallumot (utolsó pár hét pl, amúgy mindegy, ne legyen túl hosszú), megnyomod a gombot, és vársz.


A megjelenő oldal tetején ott lesz a háziorvosod (Aktuális háziorvosa:

Dr. XY).

2021. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!