Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be vagy már oltva covid-19 ellen?

Be vagy már oltva covid-19 ellen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 04:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
87%

Engem ez az álszentség zavar,hogy mindenkit megmentünk meg minden élet számít.Eddig míg nem volt járvány miért nem számított? A kórházban miért hullott a vakolat,miért nem volt kifestve,,miért nem volt wc papír?

Ahogy előttem írták az ellátatlan betegekkel ki foglalkozik? Miért van különbség két beteg között?A covid a lényeg csak?

2021. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
84%
Mondom hogy minden rá van húzva.Más betegség már nem is létezik csak ez a xar van🤦‍♂️Nagyon unom már hogy nem tudok menni orvoshoz rendesen és fizetnem kell magánorvosoknak ha arról van szó!!Minek a Tb akkor?Dísznek van
2021. ápr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
44%

Oltásellenesek nagy kritikusnak gondolják magukat, de nem állsz össze nekik a kép és még pofáznak is büszkén. #11 erre kiváló példa.


#12 járvány van, erre állt át az eü. Ezért kéne leküzdeni a covidot, hogy normálisan működhessen.

Miért nem áll össze nektek?

2021. ápr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
56%
1 éve ez megy hogy ellátatlan betegek vannak.Neked miért nem áll össze ez a dolog?Ja bocs nem mondja a propaganda híradó se m1-en se tv2-n sem pedig a telex és egyéb fake oldalak🤦‍♂️Nem látják sokan a fától az erdőt de mindenki más hülye és tanulatlan és tájékozatlan,ahha.....Rendben!Legyen igazad🤣
2021. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
70%
12. vagyok.14. Nekem nagyon is összeállt a kép, te tapogatózol félhomályban ha azt hiszed ez arról szól,hogy küzdjük le a covidot,meg majd minden normális lesz mint eddig. Fel kellene ébredni.
2021. ápr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim válasza:
49%

Nem én soha nem is fogom. Eddig is tökéletesen el voltam nélküle.

Az oltottak 80%-a panaszkodik és mellesleg gyengélkednek azóta.

2021. ápr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
64%
Én 33 évesen Szputnyikot kaptam és nem haltam meg tőle. Sőt még mellékhatás sem jött ki rajtam. Lám, hogy mik vannak.
2021. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
58%

"Lám,hogy mik vannak."

A kérdés inkább az,hogy Lám,hogy mik lesznek?.

Azt meg nem tudja még senki.

2021. ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
42%

Kizárt, hogy egy kamujárvány miatt oltassam magam.

Olvastam, hogy a koronavírusnak eddig 16000 féle mutációját mutatták ki. A vírusok már csak ilyenek, mutálódnak és mutálódnak. Ezt minden orvos tanulta az orvosi egyetemen. Nekik ez nem újdonság, ennek ellenére a hazug kommunikációjukkal az ellenkezőjét akarják belevésni minden naív,tudatlan ember fejébe. Ráadásul azt hazudják, hogy életveszélyes. Hát persze! Bármilyen vírus veszélyes lehet arra, akinek gyenge az immunrendszere.Ezt már a harmincas években Szent-Györgyi Albert leírta. Egy idős, beteg embert, vagy egy beteg embert egy egyébként ártalmatlan nátha is elvihet.

2021. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 mindentudó99 ***** válasza:
66%
Hogy itt mennyi virológus szakértő van itt.
2021. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!