Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be vagy már oltva covid-19 ellen?

Be vagy már oltva covid-19 ellen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 04:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem leszek kisérleti patkány 😃
2021. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
69%

20-as: én is így gondolkoztam, mint te. Kamujárvány, én nem kapom el, ha mégis, 2 nap alatt végzek vele.

Erős vagyok, soha nem vagyok lázas, se beteg. Egy szép márciusi napon rázott a hideg, szétment a fejem, 38,5 fokos láz 😳 pár nap múlva 39,6 lett, hányás, fülfájás, étvágytalanság. 9 napig tartott, de azóta is olyan semmilyen vagyok, gyenge és fáradékony.

Nem tudom, ki találta ki ezt a 💩 virust, de ez tényleg nagyon durva. Nem elég a betegség, de még utána is ez a fura érzet...

2021. ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
70%

Első két hullámban nem hittem benne és határozottan mondtam, hogy nem kérem a vakcinát.


A 3-ik hullámban elvesztettem egy közvetlen családtagomat.

Tudom, hogy egészséges és fitt volt és mégis úgy el kapta ez a vírus, hogy már minden baja volt .

Soha nem láttam ilyen állapotban , az meg, hogy meg is halhat fel sem merült bennem.


Mellette meghalt egy 34 és egy 35 éves is pár nap alatt.

Nem igaz, hogy csak pár fiatal halt meg!!!


Sajnos a kórházakban sem állnak a helyzet magaslatán, így ez is okoz halált , a vírus is okoz halált pl tudok valakit aki otthon halt meg és csak 37 volt. A vakcinától is volt aki lebénult valaki vagy meghalt.


Ezután az eset után nem tudom azt mondani , hogy nincs vírus meg, hogy nem veszélyes.


Még nem kaptam vakcinát, de fogok kérni.

2021. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
87%

Én nem tudom mi hiányzik belőletek. Logika? Nem matekoztatok eleget a suliban? Az egészségügy rá van állítva a járványra, át van rendezve. Sok a covidos beteg, sok dolgozó foglalkozik velük, osztályok vannak a covidnak kinevezve, így nem tudnak más betegséggel foglalkozni.

Nem lenne járvány vagy nem kéne annyi covidossal foglalkozni, akkor akár foglalkozhatnának a más betegséggel küzdőkkel is. Azt jól látjátok, hogy baj az ellátatlanság, de ezt mindenki tudja.

#14

2021. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
60%
#5: Pont annyira hullanak, mint amennyire a korábbi években is hullottak.
2021. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
77%

Felfüggesztik a Johnson & Johnson vakcinával oltást az Egyesült Államokban - A szövetségi intézményekben szüneteltetik az oltást az egydózisú vakcinával, mert hat nőnél is vérrögképződés lépett fel.


Jaj de jó, hogy hozzánk meg ma érkezett 28 ezer darab ebből vacakból...


[link]

2021. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
50%
Az összes oltás kb annyit ér mint 1 marék sza..r.
2021. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
58%

Inkâbb kimaradok az oltásbuliból.

[link]

2021. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
64%
Ez az oltás cirkusz 1 vicc!! A kínaiak például nem is oltanak kínában, csak exportra gyártják a vakcinákat! Úgy látszik ők tudnak valamit vagy több eszük van, mint a többi eszetlenül oltakozónak. Ki tudja lehet csak ők maradnak majd életben. A jövőben ezt is megtudjuk majd...
2021. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
75%

Én is ezen csodálkozom, hogy mi ez az oltásmánia. Hiszen azt sem tudjuk, mit vált majd ki. Vagyis azt már tudjuk, hogy másnapra nagyon sokan nagyon rosszul lesznek tőle. Meg hogy a virus ellen nem véd...

Drága Orbán is az oltásokhoz viszonyit mindent, ez is egy vicc. 2 millió, kinyitnak a boltok, 4 millió, kinyitnak a szállodák, kocsmák 😀

2021. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!