Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be vagy már oltva covid-19 ellen?

Be vagy már oltva covid-19 ellen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 04:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
45%
30-as válaszolónak ajánlanám figyelmébe, hogy nézzen utána a mutáció és variáns közti különbségnek.
2021. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
34%
20-asnak szólt nem 30-nak, pardon!
2021. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarom oltatni magam. Anyukám kórházban dolgozik és minden héten kerül be tüdőembóliával frissen oltott. Hogy miért nincs ebből hír? Mert a házi orvos ráír 2 szót a papírra: nincs összefüggés. Ja és az oltástól "védettek" tüdőgyulladással vannak bent. Azt hiszem ezt kihagyom, a covidnál csak a fejem fájt 😅
2021. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
50%
Szevasztok, én ilyen gyúrós srác vagyok, aki szintén gyúrós arc, annak ajánlom a szputnyik vakcinát, szerintem az orosz medve ereje van benne. Amióta megkaptam a 2. oltást, azóta igencsak megnőtt a teljesítményem a kondi teremben: fekvenyomás +20 kg, guggolás +30 kg, felhúzás +35 kg, a karom vastagabb már mint a csajom combja, szóval gyúrós tagok szputnyikot kérjenek, nagyon durva cucc.
2021. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
83%

Nem látom semmi értelmét, hogy oltakozzak, de belekényszerülök, pedig inkább átesnék a covidon.

Egyszerűen azért, mert ahol dolgozom, ott hetente tesztelnek és már háromszor kellett tíz nap háziőrizetbe vonulni fals pozitív teszt miatt. Egyszer sem volt semmi bajom, csak a teszt lett pozitív. Ez azon túl, hogy igen jelentős bevételkiesést okozott, megőrjít. Nem bírnák ki mégegyszer tíz napot bezárva, mert ez olyan szintű kínzás, amit nem érdemel meg egy ember. Egyértelműen tudom, hogy kamu az egész, de ha kapok oltásigazolványt, akkor nem leszek kitéve ennek.

És ezek után mondja valaki, hogy nem zsarolás az egész!

2021. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
81%
36.A tesztelést is aggályosnak tartom.Engem az érdekelne leginkább,hogy a boltban dolgozók akik naponta találkoznak ki tudja hány száz vagy ezer emberrel miért nem hullanak?Már nem mint ha ezt kívánnám nekik,csak érdekes számomra.
2021. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem az oltás hülyeség. Eddig is haltak meg emberek s ezután is fognak,és nem tudnak rendes oltást kifejlesuteni, mivel a vírus mutálódik és egyre több variánsa van(ha tényleg vírus van). A szervezetnek működnie kell és kell legyen egy annyi immunitása hogy legyőzzön egy vírust, s ha nem akkor meghalnak. Eddig is haltak bele az emberek vírusokba, mégse adtak nekik ekkora jelentőséget. S a másik... Egy év alatt tudtak oltást készíteni egy "új" vírusnak, woow mennyire fejlett az orvos tudomány. De a ráknak s a társainak már nem tudtak. Kitudja mit adnak be a vakcinával, és kitudja csak egy népírtást akartak csinálni ezzel, mivel a föld népessége rohamosan növekedik, és találtak egy ilyen "módszert" a nagyok hogy kevesebben legyünk a földön.
2021. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
45%
38.Na ez az.Ha erre kitudtak fejleszteni orvosságot 1 év alatt,akkor a többi betegség ellen sok évtized alatt miért nem tudtak?
2021. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarnak
2021. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 valaki : ***** válasza:
82%
Nem vagyok...Úgy volt, hogy most leszek de elnézte az intézmény a dolgaimat (gyakorló tanár vagyok). Most félek, mert nem tudom így mikor leszek beoltva és mi van, ha a nyári munkánál elvárás lesz... Koronás voltam, tünetmentesen.
2021. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!