Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltottak, volt valami...

Covid oltottak, volt valami mellékhatás az oltás után?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok meg melyik vakcinát kaptatok.

2021. ápr. 13. 10:03
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
48%

Az oltás csak arra jó, hogy legyengítsék az immunrendszered. Aztán visszatérő vevő legyél oltás és gyógyszerügyben. A gyógyszergyáraknak az egészséges ember nem üzlet. A halott ember sem. Viszont a visszatérő vevő mindenütt aranyat ér.

A kábítószerből is az elsőt ingyen adják a dealerek, hogy rászokj és utána már ne tudj nélküle élni. Vagy mint a szoftvereknél a demo verzió, amit megkapsz ingyen, hogy megkedveld és utána folyamatosan megvedd a fizetőset.

Vajon miért kell most ilyen miértékben lerontani az emberek immunrendszerét a korlátozásokkal, maszkokkal, vakcinákkal, az immunerősítő tevékenységek betiltásával, stb?

És vajon miért kapjuk most ingyen a vakcinát?

Gondolkodjatok már egy kicsit!!!

2021. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
67%
Ritka hülyeségeket beszélsz, 21-es, elég aluliskolázott lehetsz! Az oltással legyengíteni az immunrendszert - ennek mégis mi értelme lenne? Az államnak az a szándéka, hogy kihalassza a polgárait? Különös tekintettel a csecsemőkre? Az oltás nemhogy nem gyengíti az immunrendszert, hanem épp ellenkezőleg: aktivitásra készteti, hogy ellenanyagot termeljen az adott betegség ellen! És azért adják ingyen, mert a közegészségügyi veszély elhárítása az állam feladata, és nem múlhatnak életek azon, hogy valaki tud-e fizetni az oltásért. (Megjegyzem, nem ajándékba adják, hanem az adódból.)
2021. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
77%
Kár az ilyen agyatlanokkal vitázni, fing fogalma sincs a témáról, de a konteózás megy agyatlanul..
2021. ápr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
61%
21-es vicces vagy, én a HPV elleni oltást is ingyen kaptam. Védve vagyok? Nem tudom. De neked egy alapos ki vizsgálás nem ártana!!
2021. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
34%
21 jót írt. Valóban úgy van, és ez régóta köztudott. Csak a sok birkának kimosták az agyát.
2021. máj. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
83%

Anyukám első Pfizer után 2 napig hulla fáradt volt, felkelni alig bírt, negyed óra főzés után kimerült.


Egyik kollégája szintén pfizert kapott, fiatal, sportos egészséges férfi és utána 3 héttel trombózist kapott, műtötték.


Apa első Moderna után semmi, másikat most kapta vasárnap, azóta lázas és gyenge.


Barátnőm első orosz után szédülés, masodik után szédülés + hőemelkedés.


Én ezekről tudok. De van olyan is, aki tünetmentes volt a kínai utan.

2021. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Pfizer, mindkét esetben oltás után kb. 4 órával az oltás helye enyhén fájdogálni kezdett (éppen, hogy érezni lehetett), de 24 ó elteltével már semmi.
2021. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

Azóta megkaptam a második adagot, pontosan ugyanazt tapasztaltam utána mint az első adag után.

2021. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
15-os voltam, masodik adag Sputnik utan 37.5 hoemelkedes, levertseg, labfajdalom. Egy kiados alvas es egy algopyrin utan mintha elvagtak volna :)
2021. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Én Pfizer után csak annyit tapasztaltam, hogy fáj a karom.

Anyukám Sinopharmot kapott, neki izomláz, fejfájás volt ha jól emlékszem, de nem rögtön az oltás után jött ki rajta, azt hiszem, hogy hol elmúlt, hol visszajött. Mármint úgy értem, hogy nem egész nap reggeltől estig volt, hanem egyik nap mondjuk délelőtt egyszer és délután is egyszer, másik nap szintén, de nem reggel 8-tól este 22-ig. Remélem érted.

A párom AstraZenecát kapott, ő három napig betegeskedett utána. Hidegrázás, fejfájás, émelygés, ízületi fájdalmak. Neki az oltás napján este jöttek ki ezek és aztán három napig folyamatosan tartott és akkor elmúlt teljesen.

2021. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!