Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltottak, volt valami...

Covid oltottak, volt valami mellékhatás az oltás után?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok meg melyik vakcinát kaptatok.

2021. ápr. 13. 10:03
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Engem az AstraZeneca nagyon kiütött pár napig miután megkaptam
2021. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek.

Közben megkaptam én is az első adag Sputnik vakcinát. Semmit nem éreztem utána egészen addig amíg hajnal 3 kor arra nem keltem,hogy a karom le akar szakadni a helyéről ráz a hideg és verejtékbe fürdök... Vissza sem tudtam aludni onnantól és 1 napig tartott ez az állapot. Gyakorlatilag végig ágyban szenvedve. Második nap már semmi bajom nem volt csak a karom fájt kicsit. Kíváncsi leszek a másodikra....

2021. máj. 8. 18:58
 33/41 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Az oltásnak van egy olyan mellékhatása, hogy gyűlölködővé teszi a beoltottat. Azt látom, hogy akiket már beoltottak, azok iszonyatosan gusztustalan módon támadják azokat, akik nem akarnak oltakozni. Teljesen kifordulnak emberi mivoltjukból, habzószájúan gyűlölködnek, alpárian pocskondiáznak, és mindent elkövetnek azért, hogy megalázzák azokat, akik nem tartoznak közéjük, vagy más a véleményük. És ezek után elvárnák, hogy vigyázzunk rájuk, tegyünk olyant, amit nem akarunk, csakhogy megvédjük azokat, akik a mi halálunkat kívánják. Az persze meg sem fordul a fejükben, hogy ezzel pont az ellenkezőjét érik el. Szomorú, hogy az oltásnak már most ilyen mellékhatása van, ilyenné váltak tőle az emberek.
2021. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes én pont fordítva tapasztaltam.

Egyáltalán nem izgat hogy más beoltatja e magát vagy sem, nem is feszegetem a témát.

De én minden oltásellenes ismerősömtől megkaptam már hogy hülye vagyok hogy oltattam, meg fogok halni, degenerált lesz a gyerekem és hasonló jókívánságok. 🙃

2021. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
89%

#34

Én is ezt tapasztalom. Én megtartom magamnak a véleményem inkább, mert nem szeretek szélmalomharcot vívni, de én kb. napi szinten kapom, hogy birka vagyok, mindmeghalok hamarosan, fideszes vagyok, agymosott vagyok, rabszolga vagyok, hiszékeny vagyok, fertőző vagyok, sugárzok és hasonlók.

Még jó, hogy mi vagyunk a gyűlölködők. :D

2021. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
87%

“Sugárzok” 😂😂😂

Ekkora baromsággal engem még nem találtak meg, de a többi volt nekem is.😂

2021. máj. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
85%

#36

Ez valami új, hogy a szputnyik radioaktívan sugároz. A részleteket sajnos még én se ismerem. :D

2021. máj. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
87%
Értem 😂 Én pfizert kaptam, akkor a sugárzást megúsztam 😂
2021. máj. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ezt tapasztaltam... Oltás után a legjobb barátommal és párjával vesztem össze egyelőre úgy tűnik végérvényesen. Onnantól hogy beoltattam magam elkezdtek apró pici szurkalódasokat az oltottak felé persze mindig hozzá tették hogy ezt nem rám értik én kivétel vagyok. De megkérdeztem miért lennék kivétel én is oltott vagyok ugyan úgy sértő rám is amiket mondtok. A vége az lett hogy most ők nem beszélnek velem mert én behódoltam a rendszernek és a rendszer szerint én többet érek most náluk de az ő szemükben nem. Furcsa de egyfajta irigységet érzek mert ők is tudják hogy előbb utóbb muszáj lesz beoltatni magukat és én pedig hamarabb megléptem és túl vagyok rajta....
2021. máj. 12. 13:23
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú hogy a hirtelen netre szabadult boomerek körében mekkora agymosást lehet elszenvedni... Behódoltál, ja... Ha az oltatlanokon múlna, még mindig tombolna a járvany 3. Hulláma..
2021. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!