Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha covidos vagyok és hív az...

Ha covidos vagyok és hív az ántsz és nem veszem fel a telefont akkor mi van?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy hivnak ujra vagy nem. Nekem hatarozatot sem kuldtek, telefonon egyeztettunk, kerdezte a tuneteket meg a megjelenesuket. A haziorvos a pozitiv teszt utan mondta, hogy lehet fel sem fognak hivni, de masnap felhivtak
2021. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor nem veszed fel. De honnan fogod tudni, hogy ők hívnak?

És ha felveszed és azt mondják hogy ők, akkor rákérdezhetsz arra is, hogy bizonyítsák be valahogy, mert szerinted csak valaki telefonbetyárkodik. Mindemellett pedig egyértelműen jelezd, hogy nem járulsz hozzá a beszélgetés rögzítéséhez, bármilyen ügyből is hívnak.

2021. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
😂😂😂 azért mert pl alszom és nem veszem észre. Mivel volt egy nem fogadott hívásom, de jól tippeltem. Ők voltak, hívtak később is
2021. ápr. 14. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!