Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Utalhat agyi trombózisra, ha...

Utalhat agyi trombózisra, ha Astrazeneca oltás után másfél hete fáj a fejem?

Figyelt kérdés

Vagy az agyi trombózis csak hirtelen tud kialakulni?

Másfél hete oltottak Astrazenecával. Utána egy napig lázas voltam, fájt a fejem. Utána elmúlt a láz, de a fejfájás csak egy napra múlt el. 3. nap megint megfájdult a fejem, és azóta folyamatosan fáj. Közben megjött, és a frontokra is érzékeny vagyok, ezek miatt máskor is szokott fájni a fejem, de nem ilyen hosszú ideig, illetve gyógyszer hatására el szokott múlni, de most nem.

Nem erős fájdalom egyébként, csak hosszan tartó, és más jellegű, mint általában. A fejem hátsó része is fáj, míg máskor csak a homlokom szokott.

Ez lehet agyi trombózis, vagy az nem lehet ilyen elnyújtott?

Esetleg más is tapasztalt hosszan tartó fejfájást Astrazeneca oltás után?

Orvoshoz nem szívesen mennék, mert még nem telt el elég idő az oltás óta a védettség kialakulásához. Más se hiányoznak, mint hogy még elkapjam a vírust is.



2021. ápr. 14. 15:28
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Biztos hozzájárulnak a frontok is. De oltás után 2 hétig a tarkóm is fájt, ami egyébként nem szokott. És nem múlt el gyógyszer hatására sem, ami pedig mindig szokott hatni.
2021. ápr. 27. 20:37
 22/30 anonim ***** válasza:
Még nekem sem múlt el. 23 napja. Nem vészes, alig fáj, de rohadtul nyugtalanít. Két kisfiam van, tiszta depi vagyok, hogy esetleg rossz döntést hoztam az oltással.
2021. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Astra Zenecát kaptál 22-es?
2021. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Pfizert.
2021. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Húh, és az első vagy második oltás után?
2021. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Első. Nem akarok senkit ijesztgetni, tényleg nem vészes, semmiben sem zavar épp csak érzem. De attól félek, hogy a 2. után felerősödik. Az már gáz lenne.
2021. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Anyám Pfizert kapott. Az első adag után szinte minden reggel kicsit nyomott volt a feje. A második után aznap este fájt enyhén a feje, de aztán elmúlt. 2-3 nappal a második után teljesen jól lett. Remélem ez megnyugtat! Bár anyám idős és immunrendszert gyengítő gyógyszert szed. Jelenleg csak minimális adagban.
2021. ápr. 29. 09:00
 28/30 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Elmúlt a fejfájásod?
2021. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Szia!


Elmúlt. De néha kicsit érzékeny a tarkóm, ha ráfekszem.

2021. máj. 8. 18:31
 30/30 anonim ***** válasza:
2021. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!