Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 24 évesen érdemes regisztrálni...

24 évesen érdemes regisztrálni az oltásra?

Figyelt kérdés
Nincs ismert alapbetegségem, de olyan nagyon az immunrendszeremben sem bízok.

2021. ápr. 15. 16:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
37 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem totál feleslges de te döntöd el
2021. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

A körzetedtől függően most már lehet, hogy hamarosan sorra kerülsz. Meg lehet, hogy még nem, nagy a szórás.


Bár fiatalok ritkán halnak meg a koronavírus miatt, sajnos súlyos szövődmények nálunk is vannak. Nyilván az oltásnak is lehet, de az sokkal ritkább. Várható értékben jobban jársz az oltással, akárhány éves is vagy.

2021. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
58%
Persze, nyilván nem adnának olyan oltást ami árt, ha nem akarsz covidos lenni/fertőzni mindenképp adasd be. Szerintem, de mindenkinek saját döntése, véleménye.
2021. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Hát elsősorban szerintem neked kéne utána olvasnod az oltásoknak és ez alapján döntened. De én azt mondom, hogy érdemes. Én 19 vagyok, makkegészséges, legalább 15 éve nem voltam beteg, de mégis úgy döntöttem beadatom és a héten meg is kaptam az első oltást. Nekem elsődleges szempont volt, hogy ne fertőzzem meg esetlegesen az idős, beteg hozzátartozóimat (bár nem járok tényleg sehova) meg persze már azt szeretném hogy újra minden visszaálljon a rendes kerékvágásba.
2021. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!