Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mik a tapasztalatuk azoknak,...

Mik a tapasztalatuk azoknak, akik elkapták a vírust és utána oltatták be magukat?

Figyelt kérdés

Hogy éreztétek magatokat? Esetleg ismerős vagy ti lettetek nagyon rosszul?


Nekem ismerősöm rosszabbul volt az oltás után mint a vírus elkapásakor.



2021. ápr. 18. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ismerősöd astrát kapott?
2021. ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szputnyikot kapott
2021. ápr. 18. 14:42
 3/16 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm nekem is rosszul volt attól, de nem volt vész, az astrától szoktak kifejezetten rosszul lenni.

Nekem sinopharm után semmi bajom nem volt.

Mondjuk most nem csak azokról beszélek, akik előtte elkapták, szerintem az nem befolyásolja ezt.

2021. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm az első adag Pfitzer után is rendesen belázasodott (ő is átesett rajta kb. fél évvel az oltás előtt). De messze nem volt annyira rosszul, mint amikor beteg volt.
2021. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Aki nemrég esett át a fertőzésen, vagy tünetmentesen hordozza, annál erőteljesebb az oltási reakció. Ez teljesen normális, és valószínűleg hatékonyabb is így az oltás.

A Szputnyiknál a két oltás összetevője más. Van, aki az elsőre reagál erősebben, van aki a másodikra.

Egyáltalán nem baj, ha rendesen megmozgatja az immunrendszert az oltás, azért van! Inkább az a problémásabb eset, ha a második oltás után sincs szinte semmilyen reakció. Minden esetben érdemes lenne a második oltás után 3-4 héttel ellenanyagszint mérést csináltatni. Biztos, ami biztos.

2021. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Kroms ***** válasza:
0%
Itt olvashatsz bőven vidám tapasztalatokat: [link]
2021. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
#6 Ja. Ha kedveli Gödényt és Lenkeit, akik már a nevükben is jogosulatlanul használják a "doktor" címet... Lássunk tisztán... ROFL
2021. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Kroms ***** válasza:

#7

Értem, tehát a rengeteg beküldött eset mind csak kitaláció, igaz? Mert az oltás ellenzése olyan jól fizet...

2021. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8 Igen. A covid osztályokon dolgozó összes orvos, és ápoló meg fogja cáfolni a hülye állításaidat.

Gödénynek is összedobtátok azt a pár milliós büntit, és még utaltatok is neki adományba, nehogy éhenhaljon szegényke :-D

2021. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyébként a mai világban már nincs szabad döntési joga az embernek? Aki akar magának oltást az oltassa be magát aki nem akar az ne oltassa. De mi ez hogy ha nem oltatod be magad ez is ez van. ÉS mi az hogy akik nem akarják beoltatni magukat azokra meg kényszerítik lassan. Mi a fene van az emberekkel? Megbolondultak? A kormánnyal kezdve. Ha logikusan nézzük a dolgokat: Akik beoltatják magukat ugyanúgy eltudják kapni a vírust csak állítólag nem lesznek tőle súlyos betegek. Ezt mondják sokan tehát akkor maradjunk ennl a mondatnál. Ha találkozik egy beoltott és egy nem beoltott és a nem beoltott mondjuk vírus van a szervezetében és elkapja aki be van oltva akkor kérdezem én hogy mitől fél hiszen mivel be van oltva és ha el is kapja nem lesz súlyos tünetek. ÉS aki nem oltatja be magát az meg tudja magáról hogy erős az immunrendszere vagy már átesett rajta kisebb tünetekkel vagy tünetmentesen. Akkor aki átesett rajta annak minek kell beoltani magát? Erre mondjatok választ csak ezekre senki nem tud. Meg nem mindegy az hogy aki nem oltatja be magát hogy mi lesz vele? Hiszen aki be van oltva már úgysem fogja a súlyos tüneteket elkapni. Vagy ha egyáltalán nem véd a vírus ellen a vakcina akkor tulajdonképpen mi is az értelme? A másik meg hogy csak védettségi igazolvánnyal vehetők igénybe szolgáltatások. Tehát az én becsületesen megkeresett pénzemet nem költhetem szolgáltatásokra mert nincs védettségi kártyám ls ezért otthon kell lennem egészségesen? Ez az emberi jogok megsértése és innen látszik hogy a vakcinák ha ennyire erőltetik nem a vírus ellen véd hanem azt teszi el ha nem is most de évek múlva akár az embereket láb alól ugyanis mielőtt beadják a vakcinát azelőtt az emberrel ügye aláíratnak egy papírt hogy saját felelősségre. Tehát pár év múlva ha rosszul lesz tőle az ember vagy lesz tőle egy betegsége akkor a kormánynak ez lesz a válasza: Saját felelősségre oltatta be magát az ember.
2021. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!