Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lassan egy hete szedulok,...

Lassan egy hete szedulok, miutan elkaptam a covidot utana jott ki. Osszefuggesben lehet a ket dolog? Vernyomasom oxigenszintem rendben. Meddig tarthat meg ez az allapot nem marad igy vegleg ugye?? Volt vki hasonlo helyuetben?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Apukámnak is pontoson ilyen un. Poszt Covid tünete van, egy hónap múlva lassan-lassan stabilizálódik a szervezet, addig nem nagyon megerőltetni magad, szépen lassan folyamatosan, ajánlott a sétálás a kinti friss levegőn mindig kicsit nagyobb távokat megtéve.
2021. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a szedules is velejaroja lehet, akar honapokig is.

Bar minel elobb gyogyulj meg. Csak egesz biztos, hogy amiatt van.

2021. ápr. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is covidos voltam, nekem a szédülés kb a covid után 1 hónappal jelentkezett, engem nagyon durván el szokott kapni, sokszor van, hogy nem tudok megállni a lábamon és ez mellett magas a pulzusom. Éjszaka, alvás közben is 90-98, óvatos vagyok a fizikai megterheléssel, de egy sima sétánál is 130-150 közöttire ugrik fel. Ma megyek orvoshoz, kíváncsi vagyok mit fog mondani, hogy meddig tart ez az állapot és akkor megírom.


26N

2021. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy a lenyeg, egyszer muljon el, mindenkinek!! ://

Utolso valaszolo, mit mondott az orvos?

2021. ápr. 29. 08:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Labor volt és EKG, megnézte a pajzsmirigyem, hogy nem-e az a probléma, de teljesen jó let ta vérképem, úgyhogy beutalt kardiológiára. Jövő héten megyek. :)
2021. máj. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt időnként szédülés, meg éjszaka erős szívdobogás érzés, felvettem a Pfizer-t, úgy tűnik azóta javul a helyzet.
2021. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Post-covid, ajánlom itt minden járvany, vírus, oltás tagadónak..
2021. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!