Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha covidos tüneteim vannak,...

Ha covidos tüneteim vannak, de nem érem el a háziorvost mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tipikus láz, majd köhögés, meg mellkasi fájdalmam van, már egy hete, de nem érem el az orvost. Egyszer a nővérke felvette, mondta is, hogy túl vannak terhelve, tartsam egy kicsit, de megszakadt a vonal. Azóta megint nem tudom elérni őket. Főleg munka miatt lenne fontos, állandóan csesztetnek, hogy mi a helyzet, szerintem már el se hiszik, hogy nem érem el az orvost. Nem tudom mit csináljak, gondolkodtam, hogy azt mondom munkahelyen, hogy pozitív, de nem is akarok hazudni...
2021. ápr. 19. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne menj kórházba/orvoshoz, hanem jelezd az orvosnak, és maradj otthon.

Ilyenkor jó, ha normális szomszédaid vannak, akik el tudnak látni élelemmel, te meg ki tudod tenni az árát, mert nem nyúlja le a másik szomszéd.

2021. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sajnos sokszor elérhetetlenek, de mindenképpen fel kell venni vele a kapcsolatot, esetleg email-en, ha van.
2021. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Várd meg míg elmúlik.
2021. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A zöld számot is tudod hívni. Nekünk a háziorvos emailben is kommunikál, az legalább nem szakad meg.
2021. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mellkasi fájdalmaid vannak, azonnal kocsi vagy mentő és irány a covid ambulancia. Mi az, hogy ne menjen korházba? Valószínűleg tüdőgyulladásod van, ha covid akkor sanszos, hogy kétoldali is ami egy nagyon veszélyes állapot. Favipiravir és kezelés kell rá, hiába vagy fiatal (ha az vagy) akkor is veszélyes!
2021. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!