Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik azért nem kérnek oltást...

Akik azért nem kérnek oltást mert attól félnek 2,3 év múlva valami komoly bajt okoz mire alapozzák?

Figyelt kérdés
Volt már olyan vakcina amelyik évekkel később alakított ki károsodást?

#oltás,covid
2021. ápr. 20. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Murphy törvényeire.
2021. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
A "nem lehet tudni, hiszen még nem próbáltuk ki" elvére hivatkoznak. Azt meg elfeljtik, hogy a betegség esetén se próbáltuk még ki, szóval annak ugyanúgy lehet később következménye.
2021. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Volt hát.

[link]

[link]

2021. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Az ilyen embereknek fingjuk nincs az oltás működèsèről. Általában azok ellenzik a leghangosabban akik egy kicsit se kutakodtak a témában (hiteles források) csak mennek a birka tömeg után.

De azért esznek tartósito szeres ételeket,italokat, dohányznak, szoláriumoznak stb

2021. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Minden esély meg van arra, hogy komoly betegséget okozzon. Normál esetben egy oltást vagy gyógyszert minimum 7-8 évig kísérleteznek, tesztelik állatokon, mire embereken alkalmazzák. És sokszor az állati kisereltekből derül ki, hogy súlyos mellékhatasokat okoz. Itt most ez a rész kimaradt. Alig 1 éves oltások ezek. A kísérleti állatok helyett most embereket oltanak.
2021. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt a 8-10 évet honnan vetted?

És azt honnan veszed hogy a most megjelent oltásokat csak így a semmiből hozták lètre egy év alatt?

2021. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem egy orvos, virológus elismerte, hogy kell annyi idő.

1 éve van koronavírusjelenség, a pfizer pl még kísérleti stádiumban van hivatalosan. Lehet a többi is, csak annak nem néztem utána.

2021. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8-10 évig tartson a járvány akkor?
2021. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Mindenkinek saját joga eldonteni, hogy oktatja-e magát. Csak elmagyaráztam mire alapozunk. A kérdésre válaszoltam.

Én kísérleti stádiumban lévő vakcinák helyett inkább egészségesen találkozom, sportolok és odafigyelek a mentális egészségemre. Én ebben bízom. Talán, ha minden ember ezt tenné nem lenne ennyi súlyos eset.

2021. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Oltatja*
2021. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!