Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most a Sinopharm vagy kitudja...

Most a Sinopharm vagy kitudja mikor a Pfizer vagy Sputnyik?

Figyelt kérdés
30 év alatt, nem veszélyeztetettként.
2021. ápr. 21. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Én inkább várnék, a Pfizerra
2021. ápr. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 krwkco ***** válasza:
78%
Ha sok emberrel találkozol és pl. a munkahelyeden sokan nem viselnek maszkot, akkor bármi (vagyis Sinopharm). A hírek szerint a megbetegedettek egyharmadánál jelentkeznek post-COVID tünetek. Beleértve az enyhe lefolyású eseteket is.
2021. ápr. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is elsősorban a Pfizert szerettem volna, azonban a mai napon kértem időpontot a jövőheti Sinopharm oltásra. Azon a településen ahol én élek, elég döcögősen megy az oltás, a 60 év feletti édesanyámat is alig egy hete hívták be, ezért úgy döntöttem, hogy inkább élek ezzel a lehetőséggel, mert még mindig jobb, mintha megfertőződnék magával a vírussal...
2021. ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szívem szerint a Szputnyikot akartam, de arra nem volt lehetőségem. Most felajánlotta a háziorvosom, hogy kedden megkaphatnám a Sinopharmot, és elfogadtam. Én úgy gondolom, hogy ebben a helyzetben az a legfontosabb, hogy védett legyek mihamarabb, így nem válogatok.
2021. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig az előző vagyok, az lemaradt, hogy 18 éves vagyok.
2021. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Én foglaltam online időpontot és megyek is. Nekem jó a kínai.

Immunrendszerem erős, úgyhogy bőven elég az nekem.

2021. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszát macskakörmözném ide, épp ugyanúgy érzek. Szputnyikot vártam nagyon, de hívott a háziorvos a kínaira és elfogadtam. Csak nem lehet olyan pocsék... és úgy hallottam az után szenvednek a legkevesebbet az oltottak.
2021. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én bizony kivárnám a Modernát vagy a Pfizert. Lehet, hogy most megkaphatnád a kínait, de a védettség a kínainál sokkal lassabban alakul ki, ha egyáltalán (a nálunk forgalomba lévő kínainál is esetleges, nem csak a másiknál, csak erről keveset írnak.) Ha két hét múlva kapod a nyugatit, előbb leszel védett, mint ha most megkapnád a keletit, és az adatok is megbízhatóbbak.
2021. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!