Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok? 60 év alatt...

Mit gondoltok? 60 év alatt nem kapják meg azok a németek második dózist az AstraZenecából, akik egyet kaptak. Ezt vajon Nálunk nem fogják bevezetni?

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti, hogy ebben a korcsoportban egyelőre vagy a Pfizer/BioNTech-, vagy a Moderna-féle készítmény alkalmazható az AstraZeneca-vakcina utáni második oltásként.

[link]



2021. ápr. 21. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos úgy tűnik, itthon nem foglalkoznak vele. Elkönyvelték, hogy az Astrazeneca pozitív hatása még mindig bőven felülmúlja az esetleges kockázatait, és kész.
2021. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk eleve elég nagy baromság ez a lépés, mivel e verrogos esetek csak az első oltas után jelentkeztek, illetve a pfizer és moderna ugyanúgy és ugyanazt okozza és nagyjából pont ugyanabban az arányban is. Nyilvánvaló gazdasági/politikai lépés ez, nincs köze a vakcinák hatasahoz vagy az emberek védelméhez.
2021. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 hol hallottad, hogy csak az első adag után alakult ki vérrög? Ezek szerint aki az elsőt túlélte, a másodikat nyugodtan megkaphatja? Akkor miért vezették be Németországban, hogy a második dózist más vakcinából adják?
2021. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

3 elég sok cikket elolvastam. Külföldit is, mivel en is astrat kaptam. Illetve előtte olvastam el minden cikket. Nem emlékszem melyikben írtak, de többen is szó volt róla. Ahogy arról is, hogy a pfizer és moderna is ugyanezt a “mellékhatást” tudhatja magáénak.

Miért? Hat pont ezért. Gazdasági érdekből. Kicsit kezd olyan lenni tényleg mint egy háború. Ki kitől vesz fegyvert. Csak ez most fordítva.

2021. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!