Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha most 60 év feletti szüleim...

Ha most 60 év feletti szüleim megkapják a kínai vakcinát, akkor lesz lehetőségük később mikor lesz Pfizer, hogy azzal is oltakozzanak?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre szerintem még senki nem tud választ adni.
2021. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan be lesznek oltva. Amíg nem lesz újabb oltási kör, addig biztos nem. Hogy az 6 hónap vagy 2 év, arról még nem lehet tudni semmit. (Hacsak nem szűnik meg az állami monopólium de akkor is várni kell min. 3 hónapot.)
2021. febr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Amilyen ütemben jönnek az mutációk, előbb-utóbb új oltás kell, és addigra megérkezik a többi is, úgyhogy előfordulhat.
2021. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem elég nekik egyszer meghalni, ők kétszer akarnak?
2021. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
47%

Biztos, hogy nem kaphatnak egy szeulzonban két fajta oltást! Meg nem is lehetséges, influenzával sem oltatod be magad havonta...


Komolyan ilyen IQ szintű emberek élnek? Ha nem akarnak kínait, akkor várnak, de akkor meg nem adatjál be a kínait addig.


Néha elcsodálkozom komolyan, mik vannal. Eseteg jövőre kaphatnak másmilyet, vagy még nem tudni, meddig véd...

2021. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Első válaszoló: ritka bunnkó vagy. Vagy az agyad támadta meg a kovid, vagy alapból vagy ilyen szefós?
2021. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Előző, sok mindenre rámondják manapság, hogy rasszizmus, ami nem az. De az első válasz az valóban rasszista.
2021. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
44%
Szerintem jelentsétek, én nem tudom.
2021. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!