Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltás előtt érdemes tesztet...

Oltás előtt érdemes tesztet csináltatni?

Figyelt kérdés
Holnap megyek oltásra, a háziorvosomtól ma reggel kaptam értesítést. Előtte érdemes valamilyen tesztet csináltatni? Csak mert már több helyről hallottam, hogy nem jó, ha a szervezetben már bent van a vírus, és erre még rá is oltanak esetleg, mivel az tovább gyengíti az immunrendszert. Ha igen, milyen tesztnek van értelme? Nálunk a munkahelyen szoktak időnként ilyen ujjbegyszúrós gyorstesztet végezni. Abból a legutóbbi kb. másfél hete volt, és negatív lett.
2021. ápr. 22. 11:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vegre valaki!



Borzaszto latnom, hogy ugy jonnek emberek oltohelyre hogy egy szetfoszlott maszkot huznak fel.

Nem tudom elhinni, hogy legalabb 1 db ffp2 es maszkot nem vesznek, amit ilyenkor, vagy mondjuk az intersparba, ahol 200an vannak, felvegyenek.

Dobbenet.

Azt nem is mondom, hogy retkesen, koszos kezzel jonnek oltakozni.


Tunetfigyeles, ellenoezes.


Hivatalosan nem kell teszt, en sem hiszem higy szamitan, DE!


Anyukam elso oltasa elotti napon csinaltattam egy pcr-t, masodik oltasnal egy gyorstesztet, nekem 1 oltasom volt, ott egy gyorsteszt volt.


Ugy voltam vele, ne ezen muljon, nem orulnek ha szaros 20000 ft miatt vesztenem el anyamat.

2021. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!