Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » STD szűrés hol mennyibe kerül?

STD szűrés hol mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Elsősorban magánrendelés érdekelne, mert ott talán rugalmasabban, könnyebben kapni időpontot. Viszont ezek közül a kedvezőbb árfekvésűekben gondolkodnék


Budapesten belváros, vagy Újbuda esetleg XIII. ker lenne legjobb



2021. ápr. 23. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A BOC-ot hozta fel legelsőnek, én oda mentem tegnap pont. Nagyon hamar sorra kerültem, de ne várj semmi személyességet. Elmondod, hogy STD szűrést szeretnél, én összesen 58.000 Ft-ot fizettem (22.000 Ft volt a "konzultáció", ami magában foglalta hogy levette a bakterológiai kenetet, és egy cső vért), 12.000 Ft volt a 20 perc alatt készen lévő HIV teszt, ezen túlmenően kértem chlamidia, szifilisz, gonorhea szűrést, talán még volt benne valami, de szóval ilyen árakra számíts itt. Hétfőn kerestem őket meg e-mail-en, csütörtökre tudtak időpontot adni.
2021. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. Ennek a HIV gyorstesztnek az ára amúgy kb 3500HUF lenne. Elég komoly haszonnal dolgoznak.

Ureaplasma/mycoplasma akkor neked nem volt...


Nő vagy?

2021. ápr. 23. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!