Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kit mennyire ütött ki a 2....

Kit mennyire ütött ki a 2. adag Szputnyik oltás? Az első után két nap láz volt és közel egy hét fejfájás/szédülés. Holnap kapom a 2.-at, de félek kukázhatom a vasárnapi túrát, ha ez is kiüt.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem az első után 39.5 fokos láz, nagyon erős migrén , hányás volt. Pár napig levertség, mellkasi fájdalom. Azóta csak fáradékony vagyok és sokat fáj a fejem, bár ezt betudhatom a folyamatos időjárásváltozásoknak is. Ezek után én is félek a 2. oltástól. A barátnőmnek az első oltás után semmi baja nem volt. Ma kapta a 2.oltást , most majd kíváncsi vagyok, hogy mit mesél, hogy mennyire üti ki a 2.
2021. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is ma kaptam a másodikat. Most kezdett egy kicsit érződni, hogy valami nem oké, de most megelőztem a bajt és egyből bevettem egy fájdalomcsillapítót.

Holnapra lenne program remélem összejön.

2021. ápr. 24. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Egy ismerősnek kis láz egy napig majd fejfájás volt egy hétig.

Második oltás után 2 nappal csak az oltás helyénél fáj a karja.

2021. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én végül egész éjjel lázas voltam hidegrázással fejfájással. Rosszabb volt, mint az első után. Most már kezd kicsit jobb lenni.
2021. ápr. 25. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!