Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt valami komolyabb mellékha...

Volt valami komolyabb mellékhatás a szputnyik V oltás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 25/F vagyok. Azért írtam ki ezt a kérdést mert ugyanis ma kapom az első oltást enis csak van egy kis baj. Nagyon szorongok és erősen hipochonder vagyok , persze szedek gyógyszert erre de ma valahogy ez sem segít annyira . Felek a mellékhatástol főleg a vérrögös dolgotol. Tudom nincs bizonyítva hogy ettől lenne vagy bármelyik oltástol de nem kell szerintem bemutatom egy hipochondert és hogy miért írtam ki ezt a kérdést csak előtte jól elsik ha olyanról tudok aki már megkapta .. előre is köszönöm ha normálisan válaszoltok és nem lefikazas lesz tudok tele van ilyen hülye kérdésekkel ez az oldal dehát nem tudok mit csinálni sajnos ilyen vagyok enis . Bocsánat

2021. ápr. 22. 09:00
A kérdező szavazást indított:
SzputnYik V
Mellékhatások
Covid19
6 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A szavazás véletlen volt
2021. ápr. 22. 09:00
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ennek van kb. a legkevesebb jelentett mellékhatása, nekem még hőemelkedésem sem volt, egy napig kicsit fájt a helye talán.
2021. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm elég lázas volt tőle másnap.
2021. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, hozzá kell tennem, hogy nyugodtan be lehet venni utána lázcsillapítót, ha szükséges, és hamar elmúlnak ezek az oltási reakciók. Csak azt jelzi, hogy az immunrendszer működésbe lépett. Ne aggódj, ezerszer jobb, mint elkapni a covidot! És nem törvényszerű, hogy nálad is jelentkezzenek oltási reakciók. Van, aki nem érez utána semmit.
2021. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ment a zöld mindkettőtöknek . Igen ez egyértelmű nem szeretném elkapni a vírust én sem . Inkább fájjon a vállam vagy legyek lázas 1 napig meg mindig jobb :D mostmár nyugodtabban megyek majd délben . Köszönöm mégegyszer :)
2021. ápr. 22. 09:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1 napig volt hőemelkedésem, végtagfájdalmam. Amúgy semmi.
2021. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ :)
2021. ápr. 22. 11:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fájt a karom még pár napig (ez egyáltalán nem volt jellemző az ismerősi körömben, meg amúgy még el is aludtam valamelyik nap... szóval az én hibám is azért), és este kicsit rosszul voltam, de a lázcsillapító megoldotta. Jó lesz ez! :)
2021. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megkaptam már enis , a karom faj picikét meg picit fáradt vagyok olyan fura kotyagos a fejem , de semmi komoly gaz nincs :)
2021. ápr. 22. 14:34
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Az első oltás után 5 nappal elajultam és rángó görcsöm volt.Kétszer egymás után.

Elötte és utána se volt soha ilyen.

2021. ápr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!