Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek hogy folyt le a koronaví...

HELPERGUY4 kérdése:

Kinek hogy folyt le a koronavírus?

Figyelt kérdés

Milyen tüneteitek voltak, hány napig tartott, és mennyire volt súlyos? (Mennyire korlátozott le titeket?)

Válaszokat köszönöm!



2021. ápr. 24. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem márc.20-án kezdődött. Nem vagyok fázós tipus, sem lázas, 15 évente 1x jön rám. Este mondtam anyunak, hogy fáj a fülem, a fogam és szörnyen ráz a hideg. Megmértük a lázam, 38,6.

Másnap iszonyatos fejfájás, láz, hányás, fog és fülfájás. Gyógyszer nem ért semmit.

Később a láz 39,5 lett. Amit kaptam a vírusra az az f betűs gyógyszer csak rontott a helyzeten, zavart lettem tőle, azt sem tudtam, melyik bolygón vagyok..

Étvágytalanság is gyötört (-6kg).

9 napig tartott.

Utána jött a postcovid ami azóta is tart.. fáradtság, gyengeség, és túlzott izzadás.

2021. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Uh elég kellemetlen lehetett. Kitartást és jobbulást kívánok!

Köszönöm hogy leírtad!

2021. ápr. 24. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát soha nem fogom elfelejteni 😟

Te túlestél már rajta?

2021. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos pont most kaptam el ezért voltam kíváncsi. Bár eddig még száraz köhögés és fejfájás mondjuk elég fiatal vagyok, de anyukámtól nagy valószínűséggel elkaptam.
2021. ápr. 24. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást mindkettőtöknek. C és D vitamin állitólag nagyon jót tesz :)
2021. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nagyon enyhe lefolyású. Az elején egy kis láz, gyengeség, izomfájdalom ez 1-2 napig tartott, utána 3 napig orrfolyás és ennyi,szerencsére. Bár a szaglásom elment teljesen.
2021. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nekem anyukam kapta el sulyosan, de leirom vele mi volt. Elso napokban neki is laz aztan kohoges. Utana egy hettel nem erzett izeket, szagokat. Es utana kohogott. Folyton. Alig kapott levegot. A tudejere szallt neki a covid, korhazban is volt, de mostmar szerencsere jol van. Ez tartott kb.1 honapig. Aztan neki is jott a postcovid. Gyengeseg, faradekonysag, es mindent elfelejt, amivel az idegeimre megy:D

Jobbulast neked!

2021. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!