Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan oltathatom be magam...

Hogyan oltathatom be magam leghamarabb? Nem akarok mindenhonnan kizárva lenni(18 alatt)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 15:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Közben megérkezett a kormányzati válasz: mindjárt oltanak titeket. Mármint napokon belül. Regisztrálj.
2021. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Ha a jól működő immunrendszered akarod tönkrevágni, akkor csak oltasd be magad.
2021. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem, de még nem lett elfogadva a jelentkezésem. Lehet rosszul írtam be valamit, regisztráljak megegyszer mas emaillel?
2021. ápr. 29. 11:41
 14/21 A kérdező kommentje:

#10


Szerintem mindenhol fertőz. Szóval ha iskolába küldenek minket akkor engedjenek minket máshova is, mert már úgyis mindegy. Másrészt meg szükségünk van a kikapcsolódásra, nehogymár csak iskolába jarhassunk szenvedni

2021. ápr. 29. 11:43
 15/21 anonim ***** válasza:
Azért annyira ne szenvedjetek már. 1 év alatt pár hónapot voltatok csak.
2021. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Pont ezért semmi értelme nincs ennek az utolsó hónapnak. Nekünk lenne kettő kirándulás (ottalvos) ez hogy stimmel a virushelyzettel? Másrészt minden tanár temazarokat akar iratni az egész evi anyagbol ami mindneki átlagát rontana
2021. ápr. 29. 16:18
 17/21 anonim ***** válasza:

Az átlagotok most úgyis irreális, összecsalt. Aki tanult, annak nincs félnivalója, aki meg nem, az megérdemli.

Kirándulgatni meg nem hiszem, hogy fogtok, tán nem is lehet. 5 hét van, más években sem mondta senki: 5 hét van, inkább hagyjuk abba, minek ilyen kis (?) időre menni.

2021. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#13

Aha... Nem hiszem, hogy újra kell regelned. Egy rakás szar az egész szervezés, egy fos. Bejelentik a semmiből, hogy oltják a tiniket, de a szaros oldalukon nem oldják meg, hogy regisztrálni is tudjanak.

Ez a legkisebb bajom az oltás körüli fideszes káosszal, de jól nézd meg: amit most tapasztalsz tőlük, az van nagyban is. Csak idősebb korodban, mikor már nagyobb a tét, mint pár randi, akkor rohadtul meg leszel szívatva. Én most meg vagyok, jobban mint te, a munkám és a családtervezésem forog kockán.

Szóval ha neadjisten még ezek a cinikus, dilettáns parasztok lesznek hatalmon, mikor 18 éves korod után az első választásodra mész, kérlek menj, és szavazz! Bárki másra.

2021. ápr. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#17


Velünk már lassan fizettetik a szállást a május 11-13 ottalvos kirandulasra

2021. ápr. 30. 22:31
 20/21 anonim ***** válasza:

19-es

És melyik idióta tanárnak volt ez az ötlete? Szülők most nem f.snak, csak ha iskolába kell küldeni a gyereket?

2021. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!