Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ír valaki egy jó fogyis...

Ír valaki egy jó fogyis étrendet amivel könnyen le lehet fogyni 6 kilot? Mindenhonnan akarok felesleget, zsirt leadni!

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Figyelj, nem kell külön étrend. 6 kilót 4-5 nap alatt le tudsz adni. Én azt javaslom, hogy sok vizet igyál és szinte semmit se egyél, max 1-2 szendvicset. Igaz ettől nem fogsz formásodni, izomból is fog lemenni. A másik variáció pedig, hogy egyél annyit amennyi jól esik, de mellette több órát tölts kardio-val, kocogj, fuss, stb.
2013. dec. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt ugye csak viccből írtad első? A kérdező zsírt akar leadni! Abból max. heti 1 kg megy. Meg mi az,hogy ne egyen? NOOOOOOrmális vagy?
2013. dec. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

1. Semmilyen paramétert nem adtál meg.

2. Egy precíz étrend összeállítása nem megy ingyen.

3. A jó hír,hogy Te magad is össze tudod állítani "némi" utánnajárással.

2013. dec. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az elsőnek tényleg igaza van! Ha nem eszik egy hétig simán lemegy annyi, de hogy a 3. napon fel se tudsz kelni az ágyból az is tuti, meg a szilvesztert a kórházban ölti. Arról ne is beszéljünk, hogy mihelyst elkezd majd enni, sepers alatt visszajön az eredeti súlya
2013. dec. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem egy 10 nap alatt le lehet fogyni azt a 6 kilót. Amikor még volt a szalagavatóm olyan 5-6 éve vettem egy ruhát ami pont jó volt, de rá egy hónapra szalagavató én meg pont azt hiszem szakítottam barátommal ami megviselt és hát felszedtem egy jó 5 kilót. Na de 1 hét és itt szalagavató a ruhát meg nem vihettem vissza így hát belekezdtem őrült diétámba napi étrendem abból állt hogy reggel egy szelet barna kenyér meg citromos víz(egyébként imádom a citromos vizet) ebédre zöldségkeverék párolva, vacsi barna kenyér rá zöldségkeverék meg egy szelet csirkemellsonka meg napközbe nassoltam kb 2 óránként mandarint uborkát amit imádok amúgy is. Persze szoba bicikliztem is minden nap egy órát. És belefértem a ruhába azóta se híztam vissza mert ez jó volt arra hogy rájöjjek nincs süti nincs csoki chips fagyi krumpli fehér kenyér stb. Én nem mondom hogy diabetikus vagyok de azt tudom hogy zöldség gyümölcs mozgás. Életemben nem számolgattam a kalóriákat és nem is tudom hogy kell megmondom őszintén nem is igazán hiszek benne hogy ezzel elérhetek valamit is a diéta nem kellemes igenis vannak elvonási tünetek a csoki a sütik meg ilyenek iránt. Persze fáradékonyabb voltam mert nem ettem valami sokat a szalagavató után már lazítottam a pórázon ás vittem be mást is az étrendembe de szerintem ahhoz amit el akartam érni tökéletes volt.
2013. dec. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hal, saláta víz. Ozmin után szabadon. Hatásos.
2013. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első orbitális hülyeségeket ír.

Először is a fogyás 70-80 %-ban étrend függvénye, tehát akármennyit kardiózhat, ha mellette zabál nem fog fogyni. (arról már ne is beszéljünk, hogy a kardiót sem bírná teli hassal).

A koplalás meg az előző tanács hülyeségének a négyzete.

Miért akar valaki rosszat a kérdezőnek?

2013. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!