Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Apukámat pfizer-al oltották...

Apukámat pfizer-al oltották kb 15 napja,baraomi fáradékony lett és gyenge mikor mullik el?

Figyelt kérdés

én probáltam öket lebeszélni erről az egészről,mert szerintem a politiusok ugyan úgy hazudnak ebben is mint másban is,miért lenne különbség?

aki lopni tud hazudni is tud,és őlni is tud és meg is teszi.

ne gyertek nekem az orvosok jobban tudják dumával amikor a tankönyveiket és az egyetemet a gyógyszergyártó cégek tartják fent,ök csak azt mondják amít tanultak!

meg lehet magyarázni hogy azért gyenge mert most van immunreakció,de szerintem ilyen alapon minden méregre rá lehet hazudni ugyan ezt a baromságot.



2021. ápr. 26. 12:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, nyugtass meg, hogy 8 általánosnál nincs több iskolád....
2021. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Üritsétek ki a fejeteket és gondoljátok át ,normális-e ha bármivel is belenyúlunk egy olyan komplex rendszerbe mint az ember . Aki szerint ez normális az nézzen utánna csak mennyíre is bonyolult az emberi szervezet azon belül is az immunrendszer.
2021. ápr. 26. 12:37
 13/24 anonim ***** válasza:
77%

"Nem elmélet az egyetemeket valóban a gyógyszergyártók tartják fent,nem az állam"

Igen, tudom, mindig azok tartanak fent és irányítanak mindent akikre az adott összeesküvést rá lehet húzni :D

2021. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Az orvosi egyetemeket a külföldi hallgatók tartják fenn, nem a magyar adófizetők és végképp nem a gyógyszergyárak. Téged meg a Gödény és tsai pénzelnek, amiért itt gyártod az antireklámot. Remélem adózol utána!
2021. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%
12: szerinted akkor nem kellett volna himlőoltás, gyermekbénulás elleni oltás, és a többi sem...????? Azok is az immunrendszerbe "avatkoznak bele".
2021. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
58%
#14: pont ez jutott nekem is eszembe hogy a kérdező egy Gödény-hívő - és az egész körítést, sztorit csak a hihetőség kedvéért kombinálta bele a kérdésébe...
2021. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
80%

Azt akarod mondani kérdező, hogy te egyetlen egy kötelező védőoltást sem kaptál meg? Ha ilyen nagy tudású vagy, google nélkül tudod mi az a PCV, Bcg, MMR, DiPerTe, amikkel elméletben bele kellett volna nyúljanak a te komplex rendszeredbe. Más különben a kedves édesanyád bűncselekményt követett el, ha téged kiskorúságod alatt ne vitt el a kötelező védőoltásokra. Tehát azt mondod, hogy anyukád egy bűnöző?

Fájdalomcsillapítót mikor szedtél he utoljára? Hát bármilyen vitamint? Szerinted ezeket kik gyártják?

2021. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Kecskeember ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

A legtöbb rokonomat ezzel oltották, én is elmondhatom, hogy nem lett semmi bajuk. A hibát az időjárásban keresd, én is megszoktam érezni a frontokat, vagy amikor esik az eső...

De gyengeség mint mellékhatás kis százalékban jelenkezhet csak, ha más nem hamar elmúlik. Legalább elmondhatod a suliban, hogy ritka egy apukád van. :)

2021. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
M1 nem akarok vitatkozni könyveljétek el hogy nyertetek!
2021. ápr. 26. 12:42
 20/24 A kérdező kommentje:
Remélem elmúlik nem lesz baja haragtól írtam amit írtam
2021. ápr. 26. 12:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!