Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Apukámat pfizer-al oltották...

Apukámat pfizer-al oltották kb 15 napja,baraomi fáradékony lett és gyenge mikor mullik el?

Figyelt kérdés

én probáltam öket lebeszélni erről az egészről,mert szerintem a politiusok ugyan úgy hazudnak ebben is mint másban is,miért lenne különbség?

aki lopni tud hazudni is tud,és őlni is tud és meg is teszi.

ne gyertek nekem az orvosok jobban tudják dumával amikor a tankönyveiket és az egyetemet a gyógyszergyártó cégek tartják fent,ök csak azt mondják amít tanultak!

meg lehet magyarázni hogy azért gyenge mert most van immunreakció,de szerintem ilyen alapon minden méregre rá lehet hazudni ugyan ezt a baromságot.



2021. ápr. 26. 12:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne aggódj, ha valaki ellen nem dicsőség a nyerés, akkor az te vagy :D
2021. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, olvasgass, hogy az "immunrendszerbe való beavatkozással" milyen cuki kis betegségekről már alig-alig tudunk...


[link]

2021. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
21: Touché! :-DDD
2021. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
71%
Haragból írtad, amit írtál? Mintha nem mindannyian ugyanazon mennénk keresztül.... sőt, képzeld el az mennyire haragudhat, aki valakijét elvesztette ebben az “influenzában”, mennyire haragudhat a vendéglátós, aki félév után végre nyithat, ha megfelel bizonyos követelményeknek, vagy az a pszichiáter, aki úgy melózik covid osztályon, hogy intubálást 30 éve is csak a Vészhelyzetben látott. Persze mindig az pattog a legjobban, akinek a legkevesebb oka van rá.
2021. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!