Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltásra regisztrálásnál...

Covid oltásra regisztrálásnál veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Regisztráltam oltásra és a mai napon meg is kaptam, de amikor lekérdeztem ma, hogy sikeres volt e a regisztrációm azt írta, hogy nem. Valakivel volt már hasonló?

2021. ápr. 27. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Én tegnap előtt regisztráltam, ma ellenőriztem és azt írta nem érvényes de amikor újra regisztrálni akartam akkor meg azt írta ki már regisztrálva van az email címem.
2021. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem is azt írja, hogy az email címem regisztrálva van.
2021. ápr. 27. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Azthiszem kb 3 nap átfutási idő kell
2021. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nekem 1 hete ugyan ezt írja
2021. ápr. 27. 22:16
 5/6 anonim ***** válasza:
3 nap àtfutàsi ido kell
2021. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó gagyi egy regisztrációs oldal, legalább küldene egy üzenetet a megadott e-mailcímre, hogy sikeres a regisztráció, ahogy minden webáruháznál működik, sőt ott kell megerősítés is. Így meg én is értetlenül álltam azzal szemben, hogy nem tudtam időpontot kérni, főleg, hogy csak az egyik kockát pipáltam ki.

Mondjuk azt nem értem, hogy ha az időpontkérésnél meg az ügyfélkapura ugrik, akkor minek kell külön regisztrálció is?

2021. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!