Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Elvileg voltam szifiliszessel felig meddig vedekezessel. Az orvos azt mondta h nem kaphattam el mert negativ lett a tesztem tobb honap utan is.

De ha tevednek es megis megfertozok valakit vele akkor kit lehet szamon kerni?


2021. ápr. 27. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy elvileg?

Ha a vizsgalatok szerint nem voltal, es nem vagy az, akkor nem is adhatod tovabb.

En ismerek egy csajt aki elvileg az volt, korhazba is kerult vele, par evre ra terhes lett, nemsokara szul.

2021. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hat szifilisze volt a partneremnek.

De viszont sok ido utan se lett pozitiv a tesztem. De elegge agodok h mivan akkor h ha lappang sokaig. Es igy is fertozok.

2021. ápr. 29. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Hu, vegulis lappanghat is, a nemibeteg gondozoban kene egy orvost megkerdezni errol.

Hpv kepes fel -1 evig is tunet nelkul lappangani , tudtommal az ellen az ovszer sem ved tutira , a ferfiaknal ha jon is ki tunet az immunrendszer legyozi, a nok mar tobbet szivnak ezzel... es ha tudnad hany no szedte mar ossze azt is.

Szifiliszrol szerencsere nem tudok ilyen sokat, erdemes folyamatosan nezetni es orvossal konzultalni, akar tobb orvos velemenyet is kikerni.

2021. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazabol azt mondtak hogy ilyen sokaig nem lappanghat.

Lassan 1 éve hogy szorongok emiatt

2021. ápr. 30. 18:50
 5/10 A kérdező kommentje:
De igazabol amig nem kapok pozitiv tesztet nem nagyon foglalkoznak velem. Egyszer kaptam egy gyenge pozitivat akkor is annyit mondtak menjek vissza kontroll tesztre. Elmentem kontroll tesztre. Negativ lett. Es akkor jott az hogy kerdezte az orvos most minek jottem igy ide hogy negativ lett….
2021. ápr. 30. 23:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ugy kemeny... de talan ennyi ido alatt kimutatta volna mar ha tenyleg elkaptad
2021. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat en is abban bizok hogy akkor mas bajom van es nem az.
2021. máj. 2. 08:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Néhány nap de maximum 90 a lappangási idő. Ennyi idő elteltével kezeletlenül már komolyabb tüneteket produkáltál volna.
2021. máj. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én is ennyi idorol tudok.

De ha 10 honap utan is negativ akkor tuti az

2021. máj. 4. 09:09
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak en ugy tudom hogyha mar kontakt vagy elvileg akkor is kezelnek ha negativ megelozeskepp
2021. máj. 4. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!