Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Korombeliek! Ti hogy érzitek...

Korombeliek! Ti hogy érzitek magatokat Sanopharm (kínai) vakcina után? 19F

Figyelt kérdés
Én tegnap adattam be az elsőt és konkrétan semmit nem érzek, még a karom sem fájt.
2021. ápr. 29. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Keserű szájízt és égett madártollszagot érzek állandóan. Érdekes.
2021. ápr. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Én hétfőn kaptam meg, este. Utána néha belenyilallt, meg bizonyos mozdulatok fájtak. De mivel egész nap az oltáson stresszeltem és emiatt amit ettem/ittam sem maradt bennem és még front is volt, így nap végére eléggé kicsináltam magam és 9 előtt lefeküdtem aludni az egész napos fejfájásommal. Másnap végig 37-et mértem, de ettől függetlenül jól éreztem magam. Szintén nyilallt és bizonyos mozdulatok fájtak, viszont még társult mellé zsibbadás vagy vállba es alkarba kisugárzó fajdalom vagy csak nehéznek éreztem a karom. Ezek azóta is megvannak, de egyre kevesebbszer érzem már. Illetve kedd este mikor néztem a kezem 5-10 forintosnyi duzzanat volt és ki is pirult, tegnapra kb 20 forintosnyi lett, így délután/este elkezdtem jégzselével hűteni. Az a folt fájt is ha hozzáért a ruha vagy takaró vagy bármi... Mára csak egy kicsi kellemetlen érzés van néhány mozdulatnál.

Én egész jól megúsztam, több korábban kapott oltás 1-2 napra ágyba küldött vagy használni sem tudtam a kezem a fájdalomtól. Remélem a 2. után is ennyi lesz a bajom.

19/L

2021. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is hétfőn oltottak, ha erősebben megnyomtam a vállam, akkor éreztem a helyét másnap is, más tünetem nem volt. 20F
2021. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ugyanaz, mint a hármasnál.

20F

2021. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap adattam be az elsőt, az oltás helyén izomfájdalom van, illetve a jobb vádlimban is kicsit. Ennyi eddig. Május végén megyek a második adagra.

26f

2021. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerdán volt az első...helye fájt , este nagy fáradtságot éreztem. Olyat aludtam mintha el gázoltak volna. 33f
2021. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!