Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki nem kér koronavírus...

Aki nem kér koronavírus elleni oltást és nincs rá orvosi indoka, gyakorlatilag vállalta, hogy elkapja a vírust?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 13:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

#9

Van olyan, ami még nem ment át a kísérleti stádiumon, de azzal még nem is oltanak sehol. Ez szerencsére nem úgy működik ahogy az interneten írják.

Ha meg arra gondolsz hogy az éles stádium még megfigyelés alatt van, akkor tudom, én is olvastam. Viszont azt kihagytad, hogy abban azt is írták, hogy a Pfizer, Sputnik és Moderna oltások teljesen biztonságosnak bizonyultak, a Sinopharm biztonságosnak biztonságos, de néha nem vált ki immunitást, az Astra pedig biztosan vérrögöt okozott, amit azóta javítottak vérhigító hozzáadásával.

2021. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
#10-es akkor ez kb orvosi indok kategória, de nem ez a többség, aki nem oltatja magát, neked pont az lenne jó, ha mások oltanák magukat, de ugye nem teszik, mert ismeretlen dologtól félnek.
2021. ápr. 29. 13:58
 13/28 anonim ***** válasza:
Attól függ egyébként mikor akarja az illető a gyereket. Ha egy éven belül, akkor nem javasolják, ha egy éven túl, akkor nyugodtan be lehet adni, nekünk ezt mondta a háziorvosunk.
2021. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, aki be van oltva, az is simán elkaphatja, mert az oltás nem véd az xy itt keringő variánsoktól ;)
2021. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

#14 ez így ebben a formában nem teljesen igaz, pontosabban nem az elkapás elleni védelem az oltás lényege, másrészt.

[link]

2021. ápr. 29. 14:41
 16/28 anonim ***** válasza:
egyiket sem kérem
2021. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Az vallalta, hogy terjeszteni fogja, es biztositja, hogy a virus ujra es ujra mutalodni tudjon, mert nem szorul vissza, hiaba vannak a beoltott emberek.

Szep nagy vallalas ez.

2021. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Azt vállalta, hogy egy bizonyos, általa ismeretlen és alulbecsült valószínűséggel elkapja.
2021. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Igen, én vállalom. Már egyszer átmentem rajta. Párom hozta haza, pedig én nagyon lengén veszem a maszkhordást, bkvn, vonaton eszek iszok stb, nincs nálam kézfertetőtlenítő.
2021. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

#19

Azért én ezzel inkább nem dicsekednék

2021. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!