Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki nem kér koronavírus...

Aki nem kér koronavírus elleni oltást és nincs rá orvosi indoka, gyakorlatilag vállalta, hogy elkapja a vírust?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 13:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem dicsekvésből írtam, csak vázoltam, hogy alapból nem remegek a félelemtől és kb leszarom, ennek ellenére csak úgy tudtam elkapni, hogy 'házhoz jött'.
2021. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Gyerekvállalással kapcsolatban mi a vélemènyetek,làttam itt olyat,hogy 1 évig ne essen teherbe aki oltat ez igaz lenne?
2021. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#22

En legalabbis ezt hallottam egy orvostol igen.

2021. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Köszi, ez nagyon rosszul hangzik, annyira patthelyzetben vagyunk, nem tudok még éveket várni sajnos (nem csok, bababáró miatt, azt nem vesszük fel). Eddig lekopogom nem kaptuk el, most akkor vegyük fel az oltást és ki tudja mi lesz, vagy ne vegyük fel, akkor meg éljünk remeteként tovább, hogy ne kapjuk el (bár a munkahelyemre sajnos vissza kell menni egy idő után, már nagyon pedzegetik, hogy annyira jók a számok (hát nem tudom 190 körül halnak folyamatosan), hogy már nemsokára vissza kéne térni dolgozni, ja és az oltást is le kell adni, hogy ki adatott be magának-ki akar, hogy lássák a cég átoltottságát.
2021. máj. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
bababáró ez jó elképzelem ahogy szivarozik és várja az alattvalóit
2021. máj. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem igazán értem, amit írtál, írtam, hogy egyiket se vesszük fel.
2021. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
"nem csok, bababáró miatt, azt nem vesszük fel"
2021. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam (rövidítettem),tehát: nem csok vagy nem babaváró miatt, egyiket se vesszük fel.
2021. máj. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!