Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltás? Ha nem akkor nem?

Oltás? Ha nem akkor nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha nem oltatom be magam akkor tényleg nem lehet menni más országba? (akár nyaralni, akár hivatalos ügy intezese miatt?) kisbabát szeretnénk, ezért nem szeretném még beoltatni magam
2021. ápr. 29. 20:36
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hát Mind1 regisztráltam, vagy lesz valami vagy nem. De az biztos
2021. ápr. 29. 22:32
 12/25 anonim ***** válasza:
49%
Negatív pcr teszttel mehetsz.
2021. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
29%
Sokkal nagyobb veszély oltás nélkül gyereket vállalni és még utazgatsz is nélküle, csak gratulálni tudok ehhez az észjáráshoz.
2021. ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
50%
Ez az egész zsarolás úgy ahogy van. Valamivel zsarolni kell a népet, hogy elfogyjanak az oltások. Sokan be is dőlnek az ilyen zsarolásoknak. Oltatni is az EB miatt kell. Semmi köze a vírusnak meg az egészségnek az oltások erőltetésével kapcsolatban. Egy max masfél hónap és szépen közlik vége a járványnak, oltás nélkül is lehet menni uúgy akárhova mint korona előtt. Ez az egész oltakozás vilagszerte... gyógyszeripari verseny volt semmi más.
2021. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%
Jól teszed, ha nem oltatod be magad. Én sem engedek a zsarolásnak, mostmár csakazértse. Amúgy is minek, messze nem olyan veszélyes ez a vírus, mint ahogy beállítja a sajtó és a politika, de ha az is lenne, akkor sem indokolná a korlátozásokat.
2021. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 DeMoR ***** válasza:
2021. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
63%
14-es vagyok nyugodtan lepontozhattok, de tény az tény: ha ez a vírus úgy terjedne ahogy mondták, a fél emberiség kihalt volna. Mo-n 200 vhányezer az aktív fertözött. 9. vhánymilliós országban. Mi indokolja hogy több millió embert be akarnának oltani? Egy év alatt összesen nem volt egymillió beteg. Akkor? Szóval nyugodtan pontozzatok le, aztán majd lestek nagyokat hogy hülyére vettek titeket. A szervezetetekbe meg beengedtetek valamilyen anyagot egy olyan betegség miatt, ami közel sem olyan fertőző és nem is olyan halálos mint mondták. (Ugyanis akik meghalnak nem a kovidtól hanem koviddal a szervezetükben.)
2021. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
47%
Én nem tenném kockára az egészségem és a leendő gyermekem egészségét egy birkaigazolványért. Talán nem fog örökké tartani ez az árverés.
2021. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
29%
Május 23.-áig tart ez a cirkusz, utána már mehetsz igazolvány nélkül is.
2021. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
42%

Az oltás meddőséget okoz. A népességcsökkentés, születés korlátozás a cél.

Ismerős 3 hónapos terhesen rohant a Pfizerért amikor a kismamáknak ki lett ajánlva soron kívül. Rá egy hétre meghalt a magzat. Egy másik ismerős, szoptatós anyuka olyan lázas beteg lett tőle, hogy fel kellett függeszteni az anyatejes táplálását a babának.

Egy férfi rokon pedig a második kínai után prosztatagyulladást kapott.

Megéri feláldozni az idei nyaralás szerintem, de talán még a jövő évit is. Minden jót kívánok neked és hogy egyszer boldog édesanya legyél.

Egy 7 hónapos kislány anyukája

2021. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!