Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az indiai mutáns koronavírus...

Az indiai mutáns koronavírus mennyire veszélyes egy erős immunrendszerű emberre?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat akarok....
2021. ápr. 30. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miben méred a veszélyességet?
2021. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Reálisan nézem....
2021. ápr. 30. 18:04
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg annyira, mint a többi mutáns, azaz kb semennyire.


Persze most majd jönnek a válaszok, hogy jajj te hülye s*gg hát én napi 2x edzek, napi 5000mg vitamin, stb stb, de az az igazság, hogy még mindig sokkal több az az ember, akin tünetmentesen átmegy, mint az aki belehal, az emberek 90%-a még mindig tünetmentesen/enyhe tünetekkel vészeli át az egészet.


Arra meg nem vagyok kíváncsi, hogy majd valaki ideírja, hogy de hát őt mennyire ledöntötte a vírus, meg az ismerősét is, meg az ismerősének az ismerősét, amikor az olyan emberekből lényegesen több van akiket meg nem döntött le.

2021. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3-as úgy legyen! :)
2021. ápr. 30. 18:09
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Semennyire.

Nézd már meg, hogy indiában hogy élnek, hogy ott amúgy is tele van az utca halottal és beteggel, stb. Ráadásul másfél milliárdos ország, a számokat ehhez kell nézni.

2021. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már ezt az egészséges immunrendszert! Nem ettől függ! Lutri. Az összes megbetegedetthez képest tényleg alacsony az elhalálozás, de hogy ki hal meg, azt előre meg nem mondod! Arról nem is szólva, hogy ugyan honnan tudhatnád, mennyire egészséges az immunrendszered?
2021. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os volt hogy általános suliban csak én voltam a suliban,plusz reggelente mindig zöld teát iszok,nyersen eszem a fokhagymát,sárga répa,zöld alma!Soroljam még? :D
2021. máj. 9. 19:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy nem csak az immunrendszertől függ!
2021. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hanem?
2021. máj. 9. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha azt én tudnám, Nobel-díj várományos lehetnék.
2021. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!