Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másnak is adódott olyan gond,...

Másnak is adódott olyan gond, hogy regisztrált koronavírus elleni oltásra de mikor lekérdeztem akkor nemet adott ki?

Figyelt kérdés
Ma regisztráltam koronavírus elleni oltásra, ott sikeresnek bizonyult mert ki is írta, na de mikor lekérdeztem, akkor olyat írta hogy nem NEM. Az Ön vakcinaigény iránti regisztrációja még nem érkezett meg...pedig biztos vagyok benne, hogy nem írtam hibásan egy adatot sem mert többször le ellenőriztük direkt. Lehetséges, hogy túlterhelt az oldal esetleg vagy még nem érkezett meg tényleg oda? Emailemet érdekes elfogadta, vagyis mikor próbáltam újra regisztrálni hátha elírtam valamit akkor mondta, hogy ezzel az email címmel már regisztrált szóval azok az adatok tuti jók akkor, nem értem a gondot. Párszor lekérdeztem megint de ugyanúgy NEM-et ad. Meg most olyan van, hogy lehet választani melyik vakcinát válasszam ha jól olvastam ott a dolgokat igaz, persze azok közül ami van épp? Melyik vakcinát lenne érdemes? Vagy körülbelül mikor fognak értesíteni az oltásra?

2021. máj. 1. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár percnél tovább tart, mire IGEN-t ír ki, nekem 2 nap volt. De oltásra nem enged időpontot foglalni, merthogy nincs előzetes regisztrációm... Majd csak helyrejön minden hétfőn.
2021. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.Nagyon köszönöm!

Azért igaz hogy tovább kell várni, bár már eltel azóta pár óra és továbbra is nemet ad de akkor tovább várok :) Biztos helyrejön lehet sokan regisztráltak vagy valami van.

2021. máj. 1. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát vannak érdekes dolgok,70-hez közeli anyám január végén postai úton regisztrálta magát,azután várt és várt,semmi visszajelzés,körülötte már már minden hasonló korút beoltottak-majd március végén amikor végre feltaláták azt az oldalt ahol ellenőrizni lehet a regisztrációt kiderült hogy nyoma sincs a regisztrációjának-biztos elveszett a postán...

Újra regisztráltam de most már online,ugyanazokkal az adataival és láss csodád 1 hét múlva hívta is a háziorvos.

2021. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oltást is ilyen tudás birtokában fogsz választani? Több nap is lehet, mire bekerülsz a rendszerbe, bár tudom, ez a mai rohanó világban rengeteg, ahol az emberek ahhoz vannak szokva, hogy mindent megkapnak rögtön pár kattintásra :)
2021. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár óránál többet kell várni, állítólag napokba telik.
2021. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4.Természetesen nem de ez egy oldal ahol lehet bármit kérdezni.

szörnyű hogy egy ártatlan kérdésből ezt szűröd le...

2021. máj. 1. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem egy hét volt, mire igen-t írt ki.
2021. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!