Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire fair, hogy sokakat...

Mennyire fair, hogy sokakat oltasra valo jelentkezes nelkul beoltanak, masok pedig 4-5 honapja regisztraltak, es meg mindig semmi?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 16:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Orbanisztánban semmi sem fair.
2021. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem oltanak be ma sem senkit, akinek nincs még feldolgozva a regisztrációja, csak időpont nem kellett, mert az eeszt összeomnlott, ne keverd a kettőt! Én decemberben az első nap regisztráltam, és ma reggel elmentem egy oltópontra, így ma kaptam oltást. IDŐPONTOM valóban nem volt, de nem is lehetett, hiszen nem működött a rendszer:S (Amúgy nálam sem volt eddig "semmi", múlt héten ajánlottak először valamit, kínait, azt nem kértem.)
2021. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Most "véletlen" nem működött a rendszer, eddig a ferdeszemű vakcinára meg tudtál regisztrálni. Persze, a véletlen műve minden. Ja, nem...
2021. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nyilván a kínai és orosz vakcina a kutyának se kell.
2021. ápr. 30. 16:30
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
"véletlen" - mert ha egyszerre 3 embernél több akarja használni, összeomlik, nincs ebben sem véletlen, sem hátsó szándék. De ezt tudják ők is, ezért is nem kellett ma időpont az oltáshoz.
2021. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Volt ismerősöm, akinek nem volt regisztrációja, de elbattyogott az oltópontra és már meg is kapta. Ennyit erről.

Igaz hogy 3 órát is kellett sorban állni, de ettől függetlenül igazságtalanságnak tartom magam is

2021. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én is sok ilyenről tudok. De ellenben én jelenleg külföldön dolgozom, de fizetem az otthoni TB-t is. Mivel az itteni oltakozás lassabb, ezért az otthonit választottam. De nem tehetem meg, hogy egyik pillanatról a másikra hazaugorjak, ha bejelenti az egyik kórház, hogy épp van náluk Pfizer. Ahhoz haza kell utaznom egy hónapra, hogy bisztosra menjek. Eddig sok ismerősömnek szóltak 4-5 nappal előre. Az vállalható időtáv.
2021. ápr. 30. 16:50
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az nem igazságtalan, hogy aki évi 10 milka adót befizet, az ugyanazt az "ellátást" kapja, mint aki havi 7ezer Ft-ot fizet be?

A nem igazságtalan, hogy egyesektől megtagadja a kórház a kezelést fals pozitív covid teszteredmény miatt?

Az nem igazságtalan, hogy rengetegen nem kapták meg a "védettkártyát" annak ellenére, hogy járna nekik?

Mondj egy dolgot az országban, ami igazságosan működik.

2021. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ellenőrzik a regisztrációt. Mellettem a másik sorban fakadt sírva egy csaj, hogy nem érvényes a regisztrációja és így nem oltják be, pedig kiállta a sort.


Egyébként de, rohadt igazságtalan. Én krónikus betegként csak pfizert/modernát kaphatok, úgy kezelnek, mint a sok válogatós idiótát, hogy jajj neki pfizer kell mert megy nyaralgatni külföldiába. Hónapok óta várok, és most megint, az idióta kamaszok miatt, akiket pont ráérnének augusztusban beoltani iskolakezdésre...

Három oltópontot jártam végig munkaidő után, nem fogom magam szarul érezni, amiért megkaptam. Már rég meg kellett volna.

2021. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

De, bunkóság volt. Az összeset haza kellett volna rugdalni, akinek nem volt időpontja. Senki nem jelentette be hivatalosan, hogy anélkül megy a dolog. És persze az könnyen van, akinek Pesten 10 km-es körzetben ott van 10 oltópont, más meg szívjon, mert 50 km-re van a legközelebbi is.

A sok diák meg főleg húzzon a francba, végiglógták az egész évet, mi francért lesz olyan qrva fontos most őket nyárra beoltani a bulikázásukhoz, más meg miattuk szopjon tovább?

2021. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!