Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik át estek a covidon...

Akik át estek a covidon mikorra múlt el a gyengédség fáradság érzés? Lábfájás? Szaglás vesztés? Orrdugulás? Ha volt ilyen panasz.

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
gyengeség 2 hét, szaglás 4 hét után úgy ahogy visszajött.
2021. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy hónapig voltam covidos, de még mindig gyenge vagyok. És bár ez lenne a legkomolyabb post covid tünetem. A szaglásom 2 hétre hagyott ki.
2021. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szaglásom teljesen kb 1 hónap alatt jött vissza, de azóta érzek furcsa szagokat es az orrom azóta sem olyan mint előtte, pedig decemberben voltam covidos:) és 19 éves, nem legyengült immunrendszerű vagyok.
2021. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint azóta is kicsit el van dugulva, de inkább azt mondanám, hogy nem teljesen tiszta. De fáradt én kb csak 2 napig voltam.
2021. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyengeség nállam egy hét alatt úgy-ahogy elmúlt. Szaglásom hál istennek nem ment el. De az ismerőseimnek, van akiknek még most se normális, fél év után. Ezek szerintem egyén függők is :(
2021. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gyengeség tartott nálam a legtovább, poszt covidként megmaradt hetekig. A szaglásvesztés csak egy hétig tartott.

A lányomnak a fertőzés után kb egy hónappal fantomszaglása lett, ami kisebb mértékben ugyan, de még három hónap múlva is fennállt. Nemrég beoltatta magát (Sinopharm), rá két-három nappal azt vette észre, újra normálisak az illatok. :)

2021. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!