Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha neked vagy ismerősödnek...

Ha neked vagy ismerősödnek több, mint 3 hónapig tartó mellékhatást okozott a covid, mi volt az? Mennyi ideje tart / Mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
Nekem egy ismerős azóta rögtön kiütéses lesz, ha nem szed d-vitamint.
2021. máj. 2. 08:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen igazad van, kedves Kérdező.

Hogy mégis nem a kérdésedre, de a kérdéssel szorosan kapcsolatos választ adtam, az azért volt, hogy tudják az emberek, hogy ilyen is van. Az viszont meglep, hogy az általam említetteknél egyiknél sem volt utótünet.

2021. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnak fertőzés után hetekkel fantomszaglás jött elő, mindent büdösnek érzett. Bár két hónap után már nem minden illatnál, de utána is két hónapig fennállt. Nemrég beoltatta magát, rá két-három napra teljesen helyreállt a szaglása.

És ezt másoktól is hallottam már egyéb poszt Covid tünetek kapcsán.

2021. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#11, akkor sem ez volt a kérdés. Mindannyian tudjuk, hogy valakinél jelentkezik ilyesmi, másnál meg nem. Az én családomban 7 fertőzött volt, és csak egyvalakinél tudok 3 hónapnál tovább tartó tünetről, ezt is írtam le. A többiek nem mondták, vagy nincs is, vagy lehet esetleg hogy van valami károsodás csak még nem derült ki.
2021. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13,

OK!

2021. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#12-es remélem rokonnal is ez lesz.
2021. máj. 3. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!