Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltástól lett valakinek...

Covid oltástól lett valakinek valamilyen súlyos és tartósan fennálló mellékhatása?

Figyelt kérdés
Ha igen melyik oltóanyag és hányadik dózis?

2021. máj. 2. 20:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Egy fontos kiegészítés: ez az oldal annyit mutat, hogy az oltás után ez és az történt, az nem derül ki, hogy valóban az oltás okozta-e.
2021. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%
De azért érdekes hogy oltás után mennyivel megnőtt a kórházban lévők száma és a halálozások is....De biztos csak véletlen.Mutáncsokra nem lesz jó a vak-cinák nagy része és majd külön kell menni még 1-re tehát 3 oltás lesz vagy 4 ki tudja mit eszelnek még ki
2021. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én a "sz@r" kínait kértem. Tök érdekes, hogy tőlük jött ez a vírus. Csak saját vakcinával oltottak és náluk nincs hullám. Bár ők lezárnak 3 ember miatt 11 milliós városokat. Meg mindenki visel maszkot. De bennük jobban bízom, akkor is, ha állítólag a kínai sz@r.
2021. máj. 2. 21:27
 14/20 anonim ***** válasza:
16%
Mennyi szakember van itt. A sok emoji és erőltetett gúnyolódás csak nyomatékosítja az évtizedeken át tartó kemény tanulással megszerzett szakértelmet, tudást. Brávó, le a kalappal!
2021. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
37%
"3-as valahogy úgy!🤭Tv2-n már megmondták🤣🤣Nincs más megoldás csak ha elmégy oltatni minden nemű kivizsgálás és pcr teszt nélkül eszeveszett módon futva,szaladva mert csak ez segít rajtad és persze mindenkit megvédessz mert te be vagy oltva és nem is a diszkrim kártya a motiváció ááááá😋Kérdésre válaszolva nem fogja a média leközölni sohasem mert az nem jó a business-nek.Oltás áldozatok oldalát nézd meg márha elhiszed amiket ott olvasni fogsz" Többet lógtok a tévén, mimt bárki más aztán ti óbágattok, hog mindenki agymosott. Ostoba csürhe.
2021. máj. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
60%

"Többet lógtok a tévén, mimt bárki más"



Aztán ezt meg honnan szoptad?

2021. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%
Pont hogy qrvára nem nézem a tévét mert nem vagyok kíváncsi az oltás propagandára te szerencse csomag 🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. máj. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
10%

Lepontozhattok, általában a tanulatlan, ostoba plebs rettegett az idők folyamán mindentől, amit nem értett, nem tudott felfogni. Ahogy látom hétvégén beszabadultak ebbe az általában értelmesebb válaszolókkal teli szekcióba is az oltásellenes prolik, gondolom most már egyre dühösebbek amiatt a szaros kártya miatt. :D Jó hisztikézést.

A válaszokkal ne fáradjatok, gondolom van benne birkázás, gődénymegmondta, pócslenkei és a többi kuruzsló marhasága, esetleg billgécc és gyíkemberek is.

2021. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%

Mama 78 évesen világ életében nem szedett semmilyen gyógyszert mivel nem is volt semmilyen alapbetegsége, amit szedett azok ilyen magnézium meg porc erősítő semmiségek voltak nem volt komoly betegsége, büszke is volt rá mindig hogy nem szed gyógyszert, mióta bejött ez a kovid (egyszer sem kapta el), ugyanúgy járt piacra busszal, erdőbe, mezőre biciklivel, kertészkedett simán letagadhatott volna 10 évet, sőt állítólag a kórházba else hitték hogy 78. Meg kapta az első kínai oltást, március körül, most 1 hónapja pedig a második kínai oltást. Ápr. 26-án, hétfő hajnalban ki kellett hívni a mentőt, bevitték kórházba szívinfarktussal, meg katéterezték, az állapota jobban van ma engedték haza. Nagyon súlyos maradandó károk nem keletkeztek, hála Istennek. Viszont most már szedhet naponta 8(!) féle gyógyszert és valószínűleg a teherbírása 50%-al maradandóan csökken.


ÉN NEM ÁLLÍTÓK SEMMIT, ÉN CSAK TÉNYEKET KÖZÖLTEM! EBBŐL MINDENKI AZT A KÖVETKEZTETÉST VONJA LE AMIT JÓNAK ÍTÉL.

2021. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19-es érthető és világos!
2021. máj. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!