Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez? (Kérdésed túl...

Mi lehet ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.)

Figyelt kérdés

Ágyék hajlat? Talán így hivják azt a részt ahol kialakult pár hónapja nekem valami gombás fertőzés. Vagy legalábbis azt hiszem hogy az. Szoktam fürdeni rendesen meg minden szóval nem azért van mielőtt beírná bárki is. Szóval mikor megláttam ezt a cuccot viszketett és elkezdtem hintőporozni, nem segített. Vettem egy 20g canestent,rákentem a viszketés elmúlt de ugyan úgy ott vannak ezek a kinövés szerű dolgok. Rakok be róla képet hogy meg tudjátok mondani mi ez, de csak erős idegzetűeknek ajánlom. Nem szeretnék bőrgyógyászhoz menni mert a covid miatt alig lehet bejutni a kórházba. Ráadásul covid pont van a városunkban szóval nem akarom megfertőzni a családot így minnél kevesebbet mennék arra ha lehet.

[link]

Itt a kép, remélem tud valaki valami okosat mondani. És tényleg csak akkor nézd meg ha van gyomrod ilyenekhez.


2021. máj. 3. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen szemolcs, de ezt csak borgyogyasz tudja megmondani, hogy pontosan milyen.
2021. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szemölcs, papilloma de ezt a bőrgyógyász tudná megmondani.
2021. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez condyloma.


Le kell szedetni,mert terjed.


A csajodra is.

2021. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!